1. FK Příbram – Viktoria Plzeň

W piątek předehrávce Czech TOP piłkarze lig zaprezentuje Pribram i Viktoria Pilzno. Mistrz czeka tygodniowy, ważny mecz playoff Ligi Mistrzów, ale na ostatnim miejscu w lidze przeciwko Pribram i stracił zamierza naprawić.

Pribram wciąż nie zdobył w dwóch turach, a esperal katowice nawet nevstřelila nie jest celem, ale wydajność pierwszej i drugiej rundzie diametralnie. Podczas gdy pierwsza gra była Martin Pulpit rażąco nieszczęśliwy w tym ostatnim meczu był już jego podopieczni lepiej. “Jest nadzieja, że ​​pokazaliśmy podobną wydajność z meczu z Mlada Boleslav i byliśmy w stanie doprowadzić ją do zwycięskiego końca. Nasz przeciwnik jest w idealnym stanie. W Lidze Mistrzów jest dla niego ważny mecz,” powiedział ambony. Krajowy go, ale będzie miał w zasadzie pierwszych złożonych punktów. W Pilźnie mają niepochlebny równowagi, a nawet poniosły w ubiegłym čtyřgólový klęska, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. oddziały Martin Pulpit może już liczyć na powracających, były reprezentacyjny Martin Jiránek.

Jednak, jak już wspomniano, Pilzno nie jest optymalne formy. Karabach w podwójnej nagłówka w domu i pokonał nezdolala lub Bohemians. Ani dobra grywalność. “Nieustannie pracujemy nad tym. Do tej pory dwie jednostki szkoleniowe poświęcone nie tyle przygotowanie do Pribram, ale raczej do ogólnej poprawy naszej gry. Staramy się dzień po dniu, aby usunął nasze braki”, powiedział trener Roman Pivarník.

Plzen w próbie dla Ludogorets odwiedzi Pribram i oczywiście zdecydowanym faworytem. Pribram, ale w meczu z Mladá Boleslav wrażeniem. “Widziałem mecz z Mlada Boleslav Pribram była bardzo niebezpieczna i mimo, że stracił, miał bardzo dobrą grę. Dlatego w tym meczu nie możemy lekceważyć niczego i przygotować się do stu procent. Oczywiście, wiemy, gdzie przeciwnik ma mocne i słabe strony ale chcemy skoncentrować się na siebie. to jest nasza filozofia, że ​​chcemy się udać, aby kontynuować “, mówi trener Victoria Pivarník.