A-League: Pět věcí, které jsme se naučili ze sedmi

Možná, že děti, které visely že ‚Mulvey out‘ banner v únoru loňského roku byly k něčemu. V neděli Mike Mulvey bylo vyhozeno Brisbane Roar po méně než působivý start do sezóny. Courier Mail Marco Monteverde novinu, s odvoláním na spad v šatně a špatné nábor jako primární důvody. V klubu, samozřejmě, vydal prohlášení, které říká, že „vystoupil“. Úřadující mistři ztratili pět ze šesti her a vypadal stín straně jsme poznali. Přesto, že má přijít jako překvapení pro mnohé zvažuje Mulvey veden Brisbane do dvojité poslední sezóny a získal trenér sezony v dubnu.Hlášeno výměna je Holanďan Frans Thijssen, což se zdá být škoda zvažuje existuje více než několik australských trenérů visí kolem hledá vystupuje. Můžeme snad očekávat, že několik vytí o „holandské mafie“. S Mulvey pryč, kdo bude příštím trenérem jít? Phil Stubbins v Newcastle Jets? Phil Moss na Central Coast Mariners? Ruben Zadkovich vidí červenou, ale přináší život

A tak se do Perthu, kde jsou Glory bere na Wellington Phoenix v derby cringingly označeného ‚vzdálenost‘. Derby, že není, nebyl nikdy měla být. Perth a Wellington jsou velmi daleko od sebe. Jsme si vědomi. Ale nemůžeme jen tak hru mezi dvěma stranami, které nejsou vyrobeny do derby?Je to v pátek večer – pozdě v noci, pokud jste přes východ, což samozřejmě většina z nás – a Daniel De Silva dává Perth Glory dopředu po pouhé dvě minuty. Pěkný dodávka od Youssouf Hersi a De Silva svazky ho přes jeho pravého prsu. Mohlo by to být dobrý zápas, si myslíte, že pro sebe. Ten kluk De Silva je skutečný talent. Jsem rád, že jsem zůstal.

Bet365 – Bonus 50 Eur ihned po registraci

A pak, na další hodinu nebo tak, jak se obě strany hrají pěkně bombastický fotbal, sedíte tam utápí v druhem sebepohrdání že pouze vyhrazený A-League divák ví. Vy jste sklouzl tak nízko na pohovce, že vaše brada se zdá být přilepena k hrudníku, které jste napsala všichni víte v telefonu, a zdá se žádná záchrana z hlubokého funku jste našel sám sebe v.Ale přichází hodina, přichází ten Zadkovich. Komentátoři jestli Ruben oživí věci do pořádku, a po pouhých 17 sekundách byl na hřišti, když jde Haring do čéšky Vince Lia ve středu pole. Rvačka následuje jako rozhodčí projednává a Ruben se, že drzý úsměv na tváři, se stejným úsměvem myslím, že měl, když se umístil žertovné polštářky na jeho učitele židle ve škole. Červená karta se objeví, a substituce Kenny Lowe udělal trik. Jsme vzhůru, Wellington skóre z místa, a je to zábavné poslední půlhodinu jako Perth Glory držet zůstat neporažený doma i v horní části žebříku. Ale je to Ruben Zadkovich kdo krade přehlídku. Skutečný A-liga legendou.Will Wanderers se zvedne pro derby? Šest zápasů, dva body a stále ještě vyhraje zápas – Western Sydney Wanderers jsou oficiálně v rutině. Asijský úspěch ligy mistrů byl pozoruhodný a zvýšil Tonyho Popoviča na legendární status. Pokud však Wandereři nemohou dokonce porazit Newcastle Jets doma, musí se položit otázky ohledně směru, kterým tým míří. Když se světový pohár klubu objevil, koučovací personál a tým samozřejmě mají alespoň jedno oko jinde. Po zápase v pátek večer Kenny Lowe, trenér Perth Glory, řekl: “Nemáme zájem o ligové tabulky, zvláště po osmi zápasech. Můžu se zajímat po 27. “Sedí na 18 bodech, tři jsou v horní části stolu, což je pro Lowe dost snadné říct.Ale pro Wanderers, že je čas jít dál, jsou-li, aby se do finále. Poslední Sydney derby bylo trapné pro Wanderers jako Sydney FC vrátil zezadu k vítězství 3-2. Vítězství doma v příští víkend v Sydney derby může být jen kick-začít svou sezonu potřebám. Kdo potřebuje Brazílii, když máte Melbourne City?

Marc Janko se vždy bude mít těžký čas v této sezoně. Přichází jako stan hráč po Alessandro Del Piero – možná nejvyšší profil stanu hráče liga vidělo – Janko je relativní nikdo. Jistě, je to stále součástí rakouského národního týmu, a on je zkušený útočník v jeho vlastní pravý, ale on není ten typ, aby lidé přes turnikety na pověsti sám.Přesto jeho rovnátka v Sydney FC je 2-1 vítězství nad Melbourne City byl symbolem jiného typu stanu přehrávačem a odlišné kultury v Sydney FC. Tím, otočil se na hrát za svou zemi proti Brazílii, Janko vykázala závazek neviděl během Del Piero let.Oba jeho cíle byly klasických útočníků dokončí, i když nejspíš měl mít ještě jeden, mohl by být jen ten typ hráče Sydney FC nouzi. „Jo, to není dobře známá, ale ani někoho jako [Besart] Berisha, když přišel do A-League, nebo [Thomas] Broich,“ řekl mi v září Sydney FC generální ředitel Tony Pignata. „Doufejme, že do května příštího roku iFortuna bonus bude každý vědět, kdo Marc Janko je.“ Pokud Janko může udržet je bouchání in, by to mohlo ukázat jako chytrý podepsala Grahama Arnold.It má čas pro 3 + 1

Během víkendu klub představitelé se setkali v Abu Dhabi, a zřejmě jeden z bodů jednání byla FFA plán na snížení zahraniční kvótu z pěti na čtyři.V 10- soutěži družstev se s relativně malými družstev, FFA byl obavy z nedostatku příležitostí pro mladé hráče. Je to spravedlivé bod, a ten, který byl zvýšen mnoha bývalých hráčů. Starý NSL, pro všechny je to zkrat, měla relativně efektivní juniorský set-up a poskytuje mnohem více příležitostí pro up-and-nadcházející hráčů. Chybí v diskusi je však selhání A-League klubů přilákat kvalitní vízových hráče z vlastního regionu. Na rozdíl od mnoha jiných hlavních asijských zemí, Austrálie nerezervuje vízum místo pro asijské hráče.Takže zatímco Joel Griffiths, Dino Djulbic, Robert Cornthwaite a mnoho dalších Australané byli schopni využít příležitosti v Asii, australské kluby měly malý nebo žádný zájem o naše sousedy. S Asian Cup se blíží, v této sezoně mohl být ideální příležitost představit asijskou vízovou přehrávač. Tam by byl kvalitní asijské hráči vážně díval na A-League s hlavním turnaji v lednu, a navíc by to mohlo už postavil příběh kolem asijského fotbalu napomáhat podpoře Asijský pohár. Jako Andrew Howe ukázal tento týden, základna hráč se mění a stále různorodější. Nicméně, Asian reprezentace je stále opomíjenou oblastí.Možná, že FFA se zaměří na zavedení 3 + 1 jako dědictví hostování Asijský pohár?

zdroj: www.cz-bonus.com