AFC Bournemouth – Watford FC

Problemy, które mają półtora roku przyniósł Bournemouth z Championship do Premier League po dłuższym czasie ponownie pojawiły. Wiśnie są dobrym obronna usiane robaków – a teraz Eddie Howe stracił najlepszego obrońcy ostatnich tygodni i miesięcy, Nathan używany do pierwotnie, który wycofał się z gospodarzem Chelsea. Watford jest sprzeczne żałosny atak. Jak będzie wzajemna pomiar sił tych jednostek na południowym wybrzeżu?

Arsenal, Liverpool, Burnley, Southampton, Chelsea, Arsenal znowu, Millwall i Hull. Natychmiast siedem zespołów w ośmiu meczach udowodnił w ostatnim 55 dni Bournemouth zdobyć trzy bramki. Czasami może się zdarzyć, ale osiem z dziesięciu przypadków? Niebezpieczny precedens musi Howe i jego sztab szkoleniowy szybko wyeliminowane, poza obecny Jedenasty zespół Premier League może wpaść w kłopoty.

Szczególnie niepokojące są ostatnie wyniki z dwóch kursów Millwall i Hull. W FA Cup z łącznie mniejszej konkurencji, choć zaczęła zmienionym obrony, ale problemu systemowego jest po prostu nieobecny. Obietnica nie jest rozczarowujące wyniki debiutujących Tyrone Mingse, który po długiej przerwie z powodu kontuzji grał przeciwko Hull i podpisane w ramach wszystkich trzech bramek.

Ponadto, będzie musiał dobrze rozpocząć przeciwko Watford, ponieważ kapitan Simon Francis kończy třízápasovým kara za czerwoną kartkę. Bournemouth obiecać, jeśli można nazwać to w ten sposób, jednak jest to biedne Hornets formie. Tych w ciągu ostatnich sześciu ligowych meczach strzelił tylko dwa gole i wziął taką samą liczbę punktów. Na placach zabaw oddziały przeciwnikiem Walter Mazzariho stracił pięć w rzędzie.

Jesienią 2015 był bez wątpienia gwiazdą w poprzednim sezonie Ighala Odion, który celował, ale w obecnym sezonie z powodzeniem podąża za słabe wyniki na wiosnę ubiegłego roku. W 17 meczach zdobył tylko jeden raz, a nawet związane z odejściem z klubu.

Być może jesteś zaskoczony, że to właśnie on w październiku 2015 roku wydał jeden cel w Watford ostatni wzajemne spotkanie z Bournemouth w Dean Court. Wtedy zakończył się remisem i obu turniejach w ubiegłym roku na terenie Hornets. Najbliższy pomiar sił, jednak mogą nie Heurelho Gomes, który ma niewielki problem z plecami. Adlene Guediora to (wciąż) reprezentujący Algierię w afrykańskich mistrzostwach.