Albánie – Izrael

Bardzo ważny mecz do zakwalifikowania się do nadchodzących mistrzostw świata zgromadzi piłkarzy Albanii i Izraela. Oba zespoły są w grupie po trzech rundach sześć identycznej liczby punktów, a jeśli oczywiście zamierzają drażnić dwa ulubione Włochy i Hiszpania, losowanie prawdopodobnie nie będzie Unibet wystarczająco. Ze względu na środki bezpieczeństwa w końcu zagra w Elbasan.

Mam nadzieję, że najpopularniejszą grą świat nie zakłócać rzekomej planowanego ataku terrorystycznego. Chociaż żaden z krajowych federacji piłki nożnej formalnie nie dokładne powody, dla których w końcu stadion w Škodra ten mecz odbędzie Unibet najbardziej lokalne media ostrzegają z wyprzedzeniem o możliwych problemach. Nawet mówi się, że został zatrzymany, a niektórzy ludzie planowane działania.

Oba mančafty deski przed sobą po raz pierwszy w swojej historii. I można spodziewać się naprawdę najlepszy bonus bukmacherski wybuchową spektakl, który będzie starał ukočírovat Niemieccy sędziowie Aytekin. “Izrael jest naszym bezpośrednim konkurentem. Myślę, że jego największa siła leży w ofensywie. Musimy zapewnić maksymalną oraz Unibet przeciwdziałania jego ataki i strzelić gola”, powiedział bramkarz gospodarzy Etrit Berisha.

Albania nadal udało zadań z ze słabszymi przeciwnikami na papierze, przy odrobinie szczęścia mógł obniżyć Derby i wygrał Macedonię i Liechtenstein. Tylko nie zdobył przeciwko Hiszpanom, choć po przerwie nadal w posiadaniu remis. W trudnej grupie jak Izrael posiada tylko jeden punkt lukę na pozycji Unibet postępu i barážovou.

W marcu przyszłego roku, czekamy na albańskiej Shqiponjat pojedynku z Włochami, który wydaje się mieć ostatecznie kładzie karty na stół i określić szanse zespołu w kwalifikacjach. “Włochy nie narusza nam wiele za to, co zrobiliśmy. Ale musimy się skupić na Izrael. Musimy ciężko pracować. Ja osobiście postaram dużo dostać się do zespołu”, powiedział pomocnik Ledian Memushaj.

Goście mianowicie wprowadzenie opanowane wprowadzić Unibet nowego systemu walki i ulegli przed własną publicznością Włoszech, ale potem się pozyskać Macedonii, nawet gdyby były one niezgodne z bałkańskiego całość, bardzo szczęśliwy, jak Albania, i doradzić czy Liechtenstein, więc realnie może również poszukiwać udział w Rosji.

Pomocnik Dan Einbinder, który jest w izraelskiej reprezentacji tylko rozkoukává, wierzę, że ta walka rozegra bez jakiegoś extempore:.. “Oczywiście, słyszałem, co to walka dzieje Gracze są jednak przyzwyczajeni do jazdy tam, gdzie są zwiększone środki bezpieczeństwa Musimy oddalają się od tego. Piłka nożna jest po Unibet prostu najlepsze, co możemy. “