Anglia Stacy Ben Stokes przegapili drugą próbę z Chrisem Woakesem

Stokes, który przegapił ostatniego testu, który miał być grany na boisku przez cztery lata, zgłosił zablokowane lewe kolano w trakcie turnieju i 88-runowe zwycięstwo w Headingley i miał być w szpitalu na testy w niedzielną noc.

24-letnie uszkodzenie całego zespołu jest najczęściej związane z uszkodzoną chrząstką, co może prowadzić do operacji i do sześciu tygodni czasu regeneracji. Podczas gdy jego koledzy z Anglii świętowali swoje zwycięstwo w sobotnią noc, Stokes został założony z nogą w zimnym pakiecie kompresji i nadal walczył o walkę w niedzielny poranek.

Mówiąc do BBC Radio 5 Live on W niedzielę, przed skanerem, brytyjski dyrektor krykieta, Andrew Strauss, opisywał Stokesa jako “dotyk i idź” na drugi piątek w teście.Jednak zarządzanie zespołem jest prywatnie pesymistyczne, jeśli chodzi o jego szanse na dobrą kondycję i mało prawdopodobne, aby miały szanse.

Strauss powiedział: “Wiemy, jak Ben jest taki – musisz go wyciąć z boiska i krzyczeć .Ale pamiętamy o dużym napięciu, a my zobaczymy, jak się podciąga i podejmuje decyzję. “

Stokes początkowo cierpiał na problem drugiego dnia w Headingley i chociaż fakt, że wrócił z długiego traktowania na boisko do miski cztery razy więcej, zachęcał do pewnego poparcia, zaklęcie w poślizgu trzeciego ranka zostało przerwane wcześnie, a druga część nie była brana pod uwagę.

Woakes, Warwickshire All-rounder, zostanie powołany jako okładka, co oznacza, że ​​po południu wycofał się z hrabstwa, kontynuując grę w Durham i zagra z Jake Ball z Nottinghamshire, niewykorzystanego członka 12-osobowej drużyny Headingley, dla miejsca.Chris Woakes rozkoszujący się powrót do Anglii po kontuzji Więcej informacji

Woakes jest lepszym batsmanem, z dziewięcioma wiekami pierwszej klasy i średnio 61 w tym sezonie, a Ball prawdziwym finiszerem, ale każda z opcji prawdopodobnie zobaczy Jonny Bairstow i Moeen Ali poruszają się po motyli z thei r obecnych stanowisk poniżej Stokesa, który nietoperzy w No.6. Moeen, który wyjechał na 8-krotną kaczkę w Leeds, z zadowoleniem przyjąłby wszelkie promocje z asystentem Anglii, Paulem Farbrace, porucznik walczy z kryzysem tożsamości w No8, biorąc pod uwagę jego najwyższy status w hrabstwie Worcestershire.

Powiedział: “Trudną rzeczą dla Mo, gdy nietolerujesz w No8, jest to bardzo łatwe bat jak melonik, a nie jakość batsman.Jest dla niego trudne, ale dla niego jest przypomnienie sobie, że jest najwyższej jakości ciastem i nadal myślał. Trochę sfrustrowany czasami. “

Farbrace również mówił świetnie o występie Alexa Halesa po trzydniowym zwycięstwie nad Sri Lanką, mając 86 lat otwierających 72,3 ciosów, a dwie piłki więcej niż turyści trzymali się razem w obu ich kombinacjach.

Powiedział: “To zdarzenie przekona go, że może zagrać Krykiet do testów. To szkoda, że ​​nie dostał sto, ale w tej sytuacji, 86 na tej powierzchni było fantastycznym momentem.To było prawdziwe poczucie odpowiedzialności i pokazało, że wiedział, gdzie znajduje się jego kikut. “

Podczas gdy Hales wykopał się w swoim najlepszym wyniku testu, Jonny Bairstow przekroczył warunki dla swoich 140 lat, a po dziewięciu kolejnych połowach pniaki, został słusznie nazwany człowiekiem meczu. 26-latek ciężko pracował nad swoim wicketkeeping od czasu trasy po Południowej Afryce, w tym ostatniej sesji z bramkarzem bramkarza Newcastle United, Simonem Smithem , aby poprawić równowagę i kształt ciała.

Wraz z uznaniem Bairstowa Farbrace zaoferował zachęty dla Nicka Comptona, który poniósł karę w trzecim meczu w Anglii, mówiąc: “Czuliśmy się w Republice Południowej Afryki pokazał wystarczająco dużo, aby zasugerować, że może zdobywać punkty w międzynarodowym krykiecie. “Niekoniecznie cementował swoją pozycję na wadze przebiegu, ale równie dobrze nie miał trasy, która pozostawiła cię mówiąc, że nie możesz go wybrać na kolejny test.” Nick wie, że jego zadaniem jest zdobycie punktów ale jest niezwykle zobowiązany do ciężkiej pracy w swojej grze.Powiedziałbym, że jego stan umysłu jest bardzo dobry, a jeśli zdobędzie punktację w Durham, zacznie działać.

“Wybraliśmy mu wiarę, zbierając go. Byliśmy bardzo wyraźnie w RPA, nie martwiliśmy się o jego punktację. Nie jest trudnym facetem. Jest łatwym facetem, z którym pracuje i jest pasjonatem strzelania do celu i ma wszystko, czego potrzebujesz od najwyższej jakości ciasta “.