Ben Stokes inwazja Australia wygra z Anglią w drugim ODI

Anglia została ponownie pokonana przez Australię w 64 biegach. Liczba ta sugeruje, że ten rutynowy pierwszy spotykamy w Southampton, ale są mylące. Być może po raz pierwszy podczas tego popołudnia Ashes pojawiła się dodatkowa przyprawa, która była przedmiotem sporu w wyniku kontrowersyjnego zwolnienia Ben Stokesa, który ma zwyczaj znaleźć dziwne sposoby wydostania się. Anglia wygrał z trzynastym po trzydziestym siódmym w dążeniu do wygrania 310, gdy Stokes został oddany na utrudnienia pola.

Boos powtarzał wokół Lorda, gdy decyzja trzeciego sędziego Joela Wilsona została przekazana środek. Stokes opuścił pole, kręcąc głową wściekle.Napędził piłkę mocno do melonika, Mitchell Starc, a jego pęd wzbił go z jego zagięcia. Starc podniósł piłkę i rzucił się na kikuty, jak to miało prawo. Stokes, wstrząsając wstecz, instynktownie – czy był to celowo? – wyciągnął rękę, która zetknęła się z piłką.

Starc odwoływał się – na wpół do serca według nowoczesnych standardów. Sędziowie na polu, którzy mieli dobry widok na incydent, mimo to poprosili o pomoc, a potem Wilson w pawilonie zdecydowanie uznał, że reakcja Stokesa była umyślna – musiało to uzasadniać jego decyzję. Oczywistą wadą w procesie jest to, że jedyne rejony oglądane przez trzeciego sędziego były w zwolnionym tempie, co zniekształca działanie.To był dziwny incydent i czułem się źle.

Być może Australia powinna wycofać się z apelacji – Eoin Morgan powiedział, że zrobił to w butach Steve’a Smitha. Rzecz jasna, Wilson, z korzyścią powtórzenia w czasie rzeczywistym, mógłby nie wyznaczyć. Rozmowy na środku prawdopodobnie miały lepszy pomysł, czy interwencja Stokesa była “umyślna” czy też nie.

W następstwie tego wyścig w Anglii pokonał tak samo jak w pierwszym meczu. Od Jasona był kolejny filmik; James Taylor, który wymyślił którykolwiek z tych rzutek w furtce, obiecał obietnicę ważnych rund.Pomimo śmiałego wysiłku Morgana, ostatni człowiek na 85 z 87 piłek w Anglii, bez wątpienia oszołomiony tym, co postrzegali jako niesprawiedliwość zwolnienia Stokesa, upadł na tamte sprawy. Kapitan z Anglii i Australii blokują rogi nad zwolnieniem Ben Stokesa Czytaj więcej

Jos Buttler, skazany w kontrowersyjnych okolicznościach w Edgbaston w zeszłym roku, kiedy brał udział w rozmowie z Sri Lanką, był straszliwą łagodną ofiarą Glenn Maxwell, a resztę przystojnego ogona Morgan nie zdradzał swoich emocji, ale kiedy dotarł do szóstego, Mitchell Marsh wyrwał mu się z gniewu, starając się, aby reignite run-chase wraz z Liamem Plunkettem.Ta para dodała defiant 55 z 22 kulek, ale fajerwerki nie mogły trwać.

Australijskie innings zaczęły się z hukiem, ale nie kończyły się rykoszetem. David Warner został uderzony o kciuk w pierwszej piłce, którą otrzymał od Steven Finn, a po sprawdzeniu przez physio nie widział go ponownie. Później potwierdzono, że jego kciuk został złamany, zranienie, które trwa ponad cztery tygodnie. Więc Warner powróci do domu w poniedziałek po udanym, ale zaskakująco anonimowym tournée Anglii.Aaron Finch jest w kraju i zmęczony, a tym samym jego prawdopodobny zamiennik.

Warner był odbiorcą rzadkich, jadowitych porodów w pierwszej godzinie przypadków, kiedy zachęcano marynarzy do ponurego, Szare niebo. Było trochę huśtawki dla Chrisa Woakesa, ale raczej było wczesną huśtawką niż przebiegłą odmianą, którą Jimmy Anderson może produkować. Finn od czasu do czasu bije nietoperza, ale był bardziej niespójny. Z pewnością pokonał nietoperza Joe Burns’a w piątej rundzie, a pniaki zostały zrujnowane.

Po śledzeniu mierzonego 99-letniego partnerstwa Steve’a Smitha i George’a Baileya. Nie było ich od nich ekstrawagancji.Były niemal staromodnym podejściem do mrugnięcia, wiedząc, że na dole jest mnóstwo ognia. Bailey nie był w znacznym stopniu testowany przez pacemen, mimo że patrzył podejrzanego na nich w krótkiej karierze testowej.

Smith miał, że Woakes wyglądał na agresywnego, podczas gdy on zerwał dostawy po południu. Obydwaj upadli. Bailey zaginęła pod drugą dostawą Moeen Ali, która przeszła przez jego wewnętrzną krawędź. Wkrótce Smith wyruszył w drogę do Adila Rashida. Być może te sukcesy skłoniły Morgana do zbytniego zaufania do jego przędzalników. Poprosił Moeena o spóźnienie w misie, a jak wiemy, nigdy nie unika wyzwania.To jednak okazało się błędną decyzją; Te ładne, kontr-intuicyjne przeczucia nie zawsze działają. Moeen kręcił się doskonale, ale w ostatnich trzech okrążeniach uderzył go pięcioma szóstymi, a jeden z nich zagrażał siedzącym wygodnie w wyższej kondygnacji pawilonu . Jedną z rzeczy, które łączy wspólnie Mesrs Maxwell, Marsh i Watson, jest zdolność do oderwania się z dystansu.

I tak właśnie zrobili.

Wielkość tych szóstek mogła być nieustanną pamięcią dnia. Zamiast tego, konkurs zostanie zapamiętany na kolejny rozdział poświęcony życiu i czasowi Ben Stokesa. Trzymał się ostrożnie po jego zwolnieniu.Ten śmieszny kamerzysta, który wkracza na pole do filmowania odchodzących batsmanów pozostał bez szwanku. Nieoczekiwanie było również widzieć i słyszeć zwycięską Australię po bojowionych przez członków MCC, gdy wrócili do pawilonu.