Bet-at-home

bet-at-home front pageBet-at-home to z całą pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm bukmacherskich w Polsce i całej Europie Środkowej. Firma powstała w 1999 roku i jako jedna z pierwszych posiadała polską wersję językową. Od samego początku koncentrowała się na budowaniu swojej pozycji w Polsce oferując polskim graczom liczne bonusy i akcje promocyjne. W zasadzie nic do dnia dzisiejszego się nie zmieniło. Nadal Polska to jeden z głównych rynków Bet-at-home a bonusy oferowane polskim graczom są jedną z najlepszych ofert na rynku zakładów bukmacherskich.

Obecnie Bet-at-home oferuje wszystkim nowym graczom z Polski bonus powitalny w wysokości 350 PLN. To zdecydowanie jeden z najwyższych bonusów jakie w chwili obecnej proponują firmy bukmacherskie. Bonus jest dodawany automatycznie do konta gracza po dokonaniu depozytu.

Zdeponować pieniądze na koncie Bet-at-home możemy poprzez wszystkie dostępne kanały płatności. Mamy więc do wyboru karty kredytowe, przelewy bankowe, portfele internetowe. Przy dokonywaniu wpłaty za pomocą przelewu bankowego musimy się uzbroić w cierpliwość. Zaksięgowanie środków trwa 2-3 dni robocze. W każdym innym przypadku środki znajda się na naszym koncie natychmiast po dokonaniu depozytu. Wypłaty przebiegają równie sprawnie i w przypadku portfeli internetowych takich jak Skrill lub Neteller pieniądze znajda się na naszym koncie bardzo szybko. Niejednokrotnie już po kilku minutach.

Zarejestruj się – odbierz 350 PLN

Kursy w Bet-at-home sa na średnim poziomie i w większości wypadków nie odbiegają od kursów oferowanych przez innych bukmacherów. Oferta jest również całkiem przyzwoita a w wypadku wszelkich lig niemieckich i austriackich zdecydowanie jest najlepsza na rynku. Może jedynie w ofercie zakładów live jest troszkę za mało wydarzeń. Ale za to kursy są jedne z najlepszych.

Oczywiście oprócz zakładów bukmacherskich Bet-at-home ma ofertę zarówno dla miłośników gier kasynowych oraz pokera. Zarówno w kasynie jaki i w pokerze dostaniemy dodatkowy bonus. Warto zaznaczyć że bonusy są od siebie niezależne. Tak więc otrzymując bonus w zakładach bukmacherskich nie blokujemy sobie dostępu do bonusu w kasynie lub w panelu pokerowym.

Bet-at-home posiada również wersję mobilna obsługująca wszystkie systemy operacyjne. Możemy więc wygodnie obstawiać zakłady z naszego smartfona bez względu na miejsce. Niestety ale Bet-at-home nie oferuje dodatkowego bonusu dla graczy mobilnych. Musimy się zadowolić jedynie tym podstawowym bonusem powitalnym w kwocie 350 PLN.

W razie jakichkolwiek problemów obsługa techniczna działa bardzo sprawnie i wszelkie informacje możemy otrzymać w języku polskim zarówno poprzez kontakt mailowy jak i “live chat”. dane do kontaktu znajdują sie poniżej:

e-mail:  service.pl@bet-at-home.com

telefon:  +356-21314833

Live chat – dostępny codziennie

Ogólnie można z czystym sumieniem polecić tego bukmachera dla wszystkich początkujących graczy obstawiających niewielkie kwoty. Jeśli pragniesz postawić naprawdę wysokie zakłady to musisz mieć świadomość że Twoje konto może zostać zlimitowane.