Bet365 oblúk dúfa, že zranil La Cressonniere

La Cressonniere, ktorá bola najlepšou francúzskou nádejou na domáce víťazstvo v budúcej nedele Prix de l’Arc de Triomphe, bude pretekať. Nezabezpečený víťaz francúzskych oakov bolo zistené, že po cvičení v sobotu utrpelo malé zranenie a bude ošetrené protizápalovými látkami, ktoré nebudú môcť vyčistiť systém filly včas, aby sa mohla zúčastniť.

je problém, nie veľmi silný problém, ale museli sme robiť liečbu a to znamená, že v nedeľu ju nemôžeme spustiť, “uviedol jej tréner Jean-Claude Rouget, ktorý sídli v Pau. “Nie je to veľmi dôležité pre budúcnosť, ale natoľko, aby ju v nedeľu nekonala.” “Nevieme presne, čo to je,” dodala Rougetová, ktorá tvrdí, že problém môže vzniknúť v panve alebo Bet365 stavcov.Ale on očakáva, že sa zotaví včas, aby zohrávala plnú úlohu v sezóne 2017. La Cressonniere bola 5-1 druhá obľúbená, aby dal Rouge prvé víťazstvo v oblúku. Okamžite odmietol špekulácie, že Almanzor, ktorý je v rovnakom vlastníctve, by mohol zaujať miesto v súťaži Chantilly a povedal: “Almanzor nebude bežať. Pôjde na Ascot. “Aj tak sa Almanzor skrátil na 15-1 pre Arc na Betfair. Víťazom francúzskeho derby a horlivo napadnutého írskeho Champion Stakes, obchodoval nad 40-1 pred novinkou o jeho stajni. Jeho cieľ Ascot je 15. októbra pre Champion Stakes, pre ktorý je 5-2 obľúbený. Odložené skrátenie na 2-1 z 11-4 pre oblúk po La Cressonniere bolo vylúčené.Päťročný bol hlásený v dobrom zdravotnom stave jeho trénerom z Newmarketu, Rogerom Varianom, ktorý bol v sobotu Bet365 potešený jeho poslednou bitovou prácou. “On išiel viac ako deväť furlongov a Andrea [Atzeni ] bol s ním veľmi spokojný, “povedal Varian. “Robí každodenné rutinné cvičenie a pred závodom by mohol mať úder, ale väčšina jeho hlavnej práce sa teraz robí a dúfajme, že odtiaľto dostaneme hladký beh.

úľavu, aby ste sa dostali do tejto fázy, samozrejme. Nemôžete ísť do týchto pretekov nedostatočne, takže je potrebná určitá náročná práca a bohužiaľ môže byť v tých ťažkých kusoch práce, že sa veci môžu pokaziť alebo sa môžu odhaliť problémy. ”

konečný kúsok práce v utorok ráno určuje, či sa víťaz Derby, Harzand, zúčastní oblúku.Hrebeň bol zranený, keď v tomto mesiaci v írskom šampióne Bet365 zasiahla jeho súpera a jeho tréner Dermot Weld dúfa, že potvrdí, že kôň sa zotavil a je dostatočne fit, aby získal šancu v najprestížnejšom závode Flat v Európe. >

Weld má ďalší možný bežca v Fascinating Rock, ktorý je víťazom minuloročného majstrovstiev Champion Stakes v spoločnosti Ascot, ktorého cieľ bude určený aj v utorok. “Harzand bude robiť trochu práce v utorok, rovnako ako Fascinating Rock, a potom sa Bet365 bonus na kurzové stávky rozhodneme,” povedal tréner Curragh.Dodal, že Harzand by sa “s najväčšou pravdepodobnosťou” zúčastnil na Bet365 oblúku, keďže sa zdá, že urobil dobré zotavenie z incidentu tesne pred dvadsiatimi týždňami. James Doyle stráca vedúcu úlohu Saeeda bin Suroora ako William Buick knihy v Read more ” Mal zlodej v tvare písmena V a na začiatku sme si mysleli, že potrebuje tri stehy, ale bez neho sme išli, “povedal Weld. “Bolo to veľa modrín, ale bol dobre uzdravený; on ukazuje dobré uzdravenie, tento kôň. Dostali sme podliatinu pod kontrolou a on je späť v plnom prúde. ”

Ak sa po takejto príprave kôň ocitol blízko svojho vrcholu, Weld povedal:” Čas odhaľuje všetko. Pozri, bolo to zdržanie.Radšej by sme to nemali, ale teraz je v plnom prúde. ”

Harzand už preukázal pozoruhodné právomoci na oživenie, keď strávil ráno Derby jednou nohou v kocke ľadu , dôsledkom vytiahnutia topánky počas Bet365 cesty do spoločnosti Epsom. Znova vyhral v Irish Derby neskôr v júni, ale po prvýkrát sa zranil v závode v Leopardstownu a skončil ôsmym z 12. Fascinujúca Rocková bola tiež zbitá v jeho revíznom závode po letnej prestávke, dokončiť silne, ale príliš neskoro na zachytenie úspechov v The Curragh v auguste.Keď zmeškal írskeho šampióna, pretože jeho krv nebola v posledných pár dňoch úplne správna, mohol by ísť do oblúka alebo späť do Ascotu o čtyri dni neskôr.

Weld Bet36 promočné akcie poukázal na to, že päťročná zvíťazil nad oblúkom a polovicou, ale pripustil, že kratšia vzdialenosť Champion Stakes je pre koňa vhodnejšia. “Jeho najlepší výlet bude asi 10 furlongov, myslím, že to musíme prijať.Ale v utorok urobí trochu práce a my potom zavoláme. “Rozhodol sa, kto nebude jazdiť v prípade Fascinujúceho Rock lemujúceho v Chantilly.

Harzand je 10-1 výstrel, aby 68-rok-starý Weld jeho prvé víťazstvo v oblúku, zatiaľ čo Fascinating Rock je všeobecne v ponuke na 25-1. Zatiaľ čo odložené sa Bet365 ukázalo ako všestranné, znamenajú, že Harzand a Fascinujúce Rock nemusia dostať strunu v Chantilly, ktorá by im vyhovovala najlepšie. “Budem prekvapený, ak nebudú pretekať na niečo, čo je blízko k dobrému,” povedal Varian.

“Bolo to dobré pre deň skúšok [pred dvadsiatimi týždňami] a odvtedy je už veľmi suché.Dnes sú kvôli dažďu trochu dažďa a potom budú suché, chladnejšie, ale nie studené. “Samozrejme, tento rok sme mali niekoľko krát, keď sme mali taký druh prognózy a potom sa pleť úplne zmenila v čase, keď sa víkend blíži. ”

Aidan O’Brien objasnil svoje plány Arc, čo naznačuje, že hviezdicovité filé Minding by preskočilo francúzsku rasu v prospech Deň majstrov v Bet365 spoločnosti Ascot, kde má tri možné ciele.O’Brien očakáva, že sa bude spoliehať na troch ďalších v oblúku: Objednávka sv. Jiří, víťaza Zlatého pohára v Royal Ascot, Highland Reel, ktorého rok vyvrcholila víťazstvom v kráľovi Georgeovi a Found, ktorý bol druhý na poslednom mieste päť pretekov, vrátane írskeho šampióna. O’Brien má pravdepodobne alternatívne plány pre Seventh Heaven, Idaho a US Army Ranger, ktorí sú všetci v zozname stávok pre oblúk.