Bohemians Praha 1905 – Zbrojovka Brno 3:0

Bohemians gracze byli w stanie budować na poprzedniej wygranej domowym pojedynku, a teraz praktycznie usunięte około pół Zbrojovka Brno. Znowu było kangura młodzieży, więc Hasek z Havlem, pchnął nawet doświadczeni Smid.

Bohemka zaczął dużo dzielnie, już w trzeciej minucie zjawił się przed Melicharka poręcznym Masek jednak Kangury od jego działania korzystały tylko rzut rożny. Chwilę później piłkę do ognia Smid i Holenda trudem interweniował. Z drugiej strony, próbował spalić VÁVRA, ale bramkarz Buda zatrudniają znacznie. Miał większe możliwości Řezníček, który wyszedł hokeja Deke i Budinský znakomicie uderzył dwukrotnie. A prawdziwi starzy przyjaciele znowu “prawda-get”. Martin Hasek dostał wspiąć balon i choć Melichárek hit, nurkować walcowane piłkę do bramki. Brno następnie całkowicie usunięty z rolki, a następnie wicher kangura zdecydował cały mecz. Michal Šmíd po trudnej operacji Melichárek czekał dorážku i wzrósł do 2: 0TH W pierwszym ustawieniu minut, a następnie wzrósł do 3: 0 Milan Havel. Melichárek zabrakło bramek do powstrzymania działań ofensywnych, które udało mu się, ale piłka jest prawie pół Havel niewoli, próbował daleka do otwartych bram i udało się!

Zbrojovka dojrzał do ręcznikiem. W drugiej połowie mogli jeszcze zwiększyć Masek, który w niewytłumaczalny sposób wysokie przekroczenia bramki i wyrównał zabytków nie hlavičkující Jan Holenda. Zresztą dołek był w ekstazie i Bohemka Brna do niczego istotnego nie chciała puścić.

Pod koniec gry wciąż wydane czerwoną kartką za naruszającego Jovanovic, ale efekt na ogólny wynik, gdyby nie. Bohemka prowadził wielki pierwszej połowie, Brno 3: 0-te