Brad Friedel dal americkým hráčom to, čo chceli v Anglicku: rešpekt

Bola to prvá návšteva Anfielda. Po prvýkrát počujem davovú serenádu ​​domáci tím, že nikdy nebudeš chodiť sám. Netreba to hovoriť, bolo to ako náboženská skúsenosť. A z nejakého dôvodu mám túto pamäť, o všetky tie roky neskôr, pozerať sa na Brad Friedel, ktorý vtedy podporoval Davida Jamesa a myslel si, “Nie je to tak pekné.” Videl som, že Friedel Bet365 hraje za Columbus Crew v prvých dňoch Major League Soccer a myslel si, že je pekné, že strieľal anglickú Premier League.Bol som ohromený, že bol považovaný za dobrého na to, Bet365 vklady a výbery aby bol na lavičke pre tím ako Liverpool.Tottenham brankár Brad Friedel odišiel do dôchodku na konci sezóny Prečítajte si viac

Fast-to dnes, takmer 17 rokov po Sledoval, ako Friedel prechádza ihrisko na lavičke v Anfielde, na správu, že Friedel, ktorý sa stane 44 dňa 18. mája, odíde. Potom sa pozrite na niektoré čísla, ktoré získal brankár z Ohia počas Bet365 zápasu o Liverpool, Blackburn Rovers, Aston Villa a Tottenham Hotspur.

Je držiteľom rekordov Premier League pre väčšinu po sebe idúcich vystúpení, 310 , Od augusta 2004 do novembra 2012. Hral v 479 zápasoch v Premier League, nehovoriac o 40 FA Cupu, 29 ligovom pohári a 39 európskych zápasoch.Ak bude hrať v jednom z posledných dvoch zápasov Tottenhamu, stane sa tým najstarším hráčom, ktorý sa kedy zúčastnil Bet365 zápasov v Premier League. Ako som povedal, bol som úžasný, keď som videl, že Friedel je na plemennej listine Premier League všetko Pred tými rokmi. Teraz, keď sa pripravuje na to, aby konečne dal rukavice preč, je spravodlivé povedať, že Friedel je najuznávanejším a najuznávanejším americkým hráčom, ktorý kedykoľvek preteká v najvyššej liga Anglicka. Facebook Twitter Pinterest Požehnaný s 6-ft 3in rám, obrovské rozpätie krídiel a veľký atleticizmus, Friedel sa stal majstrom jeho Bet365 obchodu v Anglicku. Výborný na krížoch. Vyčistite jeho smerom dole.Jeden z Friedelov najviac podceňovaných zručností bol presnosť jeho cieľového kopu. V skutočnosti, v roku 2002, keď Bruce Arena vybral Friedel cez Kasey Keller začať pre USA na majstrovstvách sveta v Japonsku a na juhu Kórei, to bola presnosť Friedelovej nohy, ktorá uzavrela dohodu. Arena mi raz povedala, že pre jeho tím je rozhodujúce, keď hrá Portugalsko v úvodnom zápase, hrať čo najviac na konci ihriska svojho súpera. Poznamenal, že Friedelov schopnosť nájsť hlavu Briana McBrideho s cieľovým mužom s obrovským kopom bol Bet365 obrovským faktorom americkej popravy. Samozrejme, Friedel urobil oveľa viac, než vypustil 70-yardové gule na desetník Majstrovstvá sveta 2002. Utrpel pokutu v remíze 1: 1 s hostiteľom Južnej Kórey a potom zastavil ďalšie proti Poľsku.On držal čistý list v USA 2-0 kolo 16 víťazstvo nad Mexikom. Samozrejme, niektorí americkí fanúšikovia Friedelov medzinárodná kariéra trvala dlhšie. V roku 2005 oznámil svoj odchod do dôchodku z medzinárodnej hry, ktorá sa v tom čase cítila ako koniec. Ale v niektorých ohľadoch to možno bol začiatok. Začiatok klubovej Bet365 kariéry v Anglicku, ktorý bude ťažký, ak nie nemožný, pre akéhokoľvek amerického hráča, kedykoľvek sa zdvojnásobí. Hral dobre, hral dlho a stal sa deň v deň, rok, rok a rok von, prípravok v Premier League. Facebook Twitter Pinterest

Ak bol skepticizmus o americkom hráčovi medzi nasledovníkmi hry v Anglicku, zdá sa, že teraz sa to týka len amerických hráčov. Tim Howard nasledoval vo Friedelových krokoch, vyrezal si skvelú kariéru v Evertone.Brad Guzan urobil dobre vo vile. Že nikto nie je Bet365 prekvapený, že Howard a Guzan vyniká, je čiastočne úverom Friedelovi.

“Som neuveriteľne hrdý na to, čo som dosiahla v mojej kariére,” povedal Friedel na internetovej stránke spoločnosti Tottenham. “Keď som prvýkrát nastúpil na cestu, nikdy som si nepredstavoval, že to bude tak dlho, že sa bude hrať celkom 23 sezón a predstavovať si niektoré neuveriteľné kluby.” A myslím, že som sa vrátil do toho dňa, v decembri 1998, Bol len zapôsobil na to, že videl Friedel v Liverpoolskej uniforme a premýšľal sám o sebe, ako dlho to bude, kým sa Bet365 vráti do MLS. Určite by dostal víťazstvo hrdinu, keby sa vrátil k hraniu v USA. Namiesto toho o 17 rokov neskôr dostane v Anglicku vyslanie hrdinu. -hodnotiť, mohol by som dodať.

read more: http://bet-stavky.com/bet365-podpora