Brisbane Roar mianuje byłego piłkarza holenderskiego Fransa Thijssena jako trenera tymczasowego

Były holenderski międzynarodowy Frans Thijssen przejmie rolę trenera tymczasowego Roarana Brisbane po tym, jak panujący mistrzowie A-League wyparli Mike’a Mulvey.

Mulvey, trener ostatniego sezonu, stał się pierwszym zawodnikiem A- Lider League w tym sezonie zapłacił za straszliwy start w drużynie.

Dobson powiedział, że rozumie także, dlaczego fani będą zły i sfrustrowany, ponieważ oficjalnie odsłonił byłego holenderskiego międzynarodowego Fransa Thijssena jako trenera tymczasowego Reszta sezonu.

“Co się stało wczoraj pod względem procesu nie było to, o czym myśleliśmy, to nie było coś, co chcieliśmy zrobić, a nie tak, jak chcieliśmy działać” – powiedział.

“Oczywiście mieliśmy przeciek, mieliśmy złamanie i zbadamy to naruszenie”

Dobson dostrzega dobry pomysł, jak ich kibice czują się w starciu z domem w sobotę Liderów Drabiny Perth.

Dobson powiedział, że Mulvey został ostrzeżony, że zbłądził zbyt daleko od idealnego trunku Roar Ng wielokrotnego programu, “gameplan” i “filozofii” – nawet w wyniku zwycięstwa Brisbane w trzecim sezonie mistrzowskim w czterech porach roku.

Wystarczająco wystarczyło na pokładzie Roar po tym, jak Brisbane zatonął w piątej rundzie w pierwszym Sześć meczów.Dobson zaprzeczył, że informacje o odtwarzaczu doprowadziły do ​​upadku Mulvey.

“Nie było żadnego kluczowego głosu ani głosu z grupy grającej”, powiedział. Thijssen jest zaskoczeniem, aby odnieść sukces Mulvey . Pomimo udanej kariery w latach 70. i 80. w Holandii i Anglii, gdzie pomógł Ipswich Town wygrać Puchar UEFA, Thijssen nie był na wysokim poziomie jako trener.Niedawno był odpowiedzialny za stronę młodzieżową w Katarze.

Dobson powiedział, że Thijssen odbył pierwszą sesję treningową z graczami Roara w poniedziałkowe chwile po wprowadzeniu do grupy.

Powiedział, że Thijssen będzie wspomagany przez dyrektora futbolu Ken Stead przez resztę sezonu z przyszłą rolą w dziale rozwoju młodzieży klubu. “Nie porzucamy sezonu i na pewno nie jesteśmy Rezygnując z kampanii w Azji Ligowej “, powiedział Dobson.