Cibulkova i Hantuchova są w Linz w ćwierćfinale

Linz. Dominika Cibulková przekazywane przez „dzikie” walki z włoskim Sara Errani w okrągłych singli turnieju WTA Generali Ladies Linz, Austria (International 220 000 USD nagrody, ciężko powierzchni w holu).

siódmy skrzatek meczu W czwartek, 2 nd okrągły panował prawie dwóch i pół godziny, 6, 7 (1) 6: 3, 6: 1. Chociaż udało całego spotkania odwrócić tylko jeden z sześciu wyczerpujący brejkbalov sobie mieć taką możliwość wyciągnięcia 15 razy i sześć razy usługa załamał. Nie zatrzymał się nawet żałosny procent 43 procent pierwszego zgłoszenia.

zestaw otwór długa rozwijanie przez scenariuszu Cibulkova spowodowało nim prawie 5: 1, chociaż wolno sierpnia zmniejszona do 5: 4, rozwijała się w następnej grze, gdy podaje się trzy setbaly.Ani jednak zaległości i dostaje karę – następnie tie-break, w którym jednym spotkaniu pryszcz. Errani Cibulkova pierwszy Siew sam zamienił się w podwójnych błędów.

Nawet w drugim secie kontynuował brejkbalová ruletkę, stan 1: 1 pięciu meczach z rzędu ani współpracownikiem nie wygrać służbę udało się Cibulkova 5: 3rd Zaletą nie puścić rąk ma, odwrócił drugi zasiewem następnego administracji Errani i wysłał mecz w trzecim akcie.

To jest już zupełnie naznaczone Cibulkova skierowany – przeciągnął gier kręgowego wygranej do sześciu, a za swoje usługi pomimo brejkbalov Errani przeciągać pojedynku do zwycięskiego końca.Dvadsaťštyriročnej Włosi cierpiał na szóstym walczą ze sobą na torze czwartym porażki, co wynika z tegorocznego znacznie bardziej przekonujące zwycięstwo w Brisbane (6: 3, 6: 0).

Cibulkova w ćwierćfinale zmierzyć siły z „szczęście loserkou” Anastasiou Rodionova z Australii, który przekazywany bez walki nad włoskim Flaviu Pennettovú wykorzystanego jako dziewiąty. Cibulkova z niego korzystny bilans 3: 2 w meczach, ale ostatni raz był w 2010 roku w New Haven cieszył Rodionova. W ćwierćfinale jest również Hantuchova. Czekając na jej Czeskiej Kvitova

Daniela Hantuchová w Linz, a także Dominika Cibulková walczył jej drogę do ćwierćfinału singli.W pierwszej rundzie Hantuchova niż osiem zaszczepiono wielkiej obrotu Rosji Ksenia Pervak ​​pokonane trzy zestawy 5, 7, 6: 3 i 6: 4 do 161 minut.

Wyniki ośmiu Hantuchova nieudany pierwszy set, grany w drugim akcie jest już 0: 3 Pervak ​​podawania.

pierwszy zestaw był pierwszej kuli wyważone i wyczerpujący dwa pobierano w każdym punkcie. W piątym meczu, po raz pierwszy udało rosyjski kontratak Poprad rodem, jej jednak w 10. GEME powrócił czystą grę. Rosja dwadzieścia lat, jednak od razu powiedział rebrejkom który następnie potwierdził w trasie i cieszą się godzinę pierwszego zestawu, który stać na 7: 5

Jak Pervak ​​pierwszy set zakończył i zaczęła drugą. W pierwszym i trzecim meczu dostał podanie Hantuchova i doprowadziła 3: 0THAle potem przejęła Słowackiej tenisista, wygrywając sześć meczów z rzędu, a w drugim secie po 45 minut triumfowała 6: 3rd Do początku ostatecznej organizacji stałego Rosja znaleźć równowagę i dostał się w nim w jego początkowej grze składania.

trzecie, GEME ale zabrane podawanie Hantuchova doprowadzeń 3: 1. Od 6 gier, obie tenisistki dwa kolejne stracił usługi. Ta seria zostanie przerwana podczas podawania Hantuchova, aby wygrać w tym meczu i meczu, kiedy to ostatni mecz pozwoliło Pervak ​​Jinx jej zdaniem tylko dwie piłki i używane drugi punkt meczowy.

Hantuchova rundę turnieju mierzona jednostki zasilania Petra Kvitova, w którym drugatego samego czwartek łatwo konsultowany austriackiej Patricia Mayr-Achleitner 6: 2, 6: 3 miejsce

Hantuchova w obecnym świecie kwartet niekorzystny bilans 0: 2 w meczach. W lutym jej przegrał w pierwszej rundzie Grupy Światowej Fed Cup w Bratysławie NTC i czerwca turnieju w Eastbourne angielskim.