Conor McGregor przyznaje, że śmierć Joao Carvalho pogorszyła apetyt na promocję

Conor McGregor mówił w dużej mierze o swojej “publicznej wojnie domowej” z UFC w długim wywiadzie dla ESPN.

Niezgoda między UFC a jej największą gwiazdą pojawiła się w kwietniu, kiedy McGregor ogłosił, że wycofał się z Twittera. McGregor wierzył, że jego obowiązki promocyjne przed UFC 200 stają się przeszkodą w jego szkoleniu. McGregor miał walczyć z Nate Diazem, który stracił w UFC 196.

“Powiem ci, co [ogłoszenie o emeryturze na Twitterze] wybuchło”, powiedział McGregor ESPN. “Byłem trochę zabawny, aby zacząć, bez serca.Wtedy nagle jest: “Ty jesteś 200” Byłam jak “dobrze, dobrze cię też pieprzyć”

“Wszystkie powiedziane i zrobione, były chwile [pomyślałem] , “Powinienem był właśnie wskoczył na ten cholerny lot i przeprowadziłem wycieczkę z reklamami”. Czasem jednak musisz zrobić to, co jest dobre dla ciebie, a nie co jest dobre dla wszystkich innych, zwłaszcza jeśli zrobiłeś to, co jest dla wszystkich milion razy więcej “.

McGregor odrzucił już swoje oświadczenia o emeryturze i powiedział, że odbył rozmowy z prezesem UFC Dana White. Dodał, że jego związek z organizacją jest “dobry”. Czy nieobecność Conor McGregor zraniła UFC 200? To dyskusyjne Czytaj więcej

“Jestem zaangażowany w walkę”, powiedział McGregor. “Lubię konkurencję. Lubię wyzwania.Jeśli wyzwanie znajduje się przede mną i mnie to apeluje, będę kontynuować i zwyciężyć.

“Czy zrobiłem wszystkie media? Czy tańczyłam jak małpa? Nie. Czy nadal jestem tutaj? Czy wciąż walczę? Czy nadal zbieram? Tak. Więc [UFC] zachował twarz, uratowałem twarz – nie było przegranych. Wszyscy wygrali w pewnym sensie. Miałem je realistycznie, ale nie mogli się kłaniać, więc nie było przegranych. Byłem tutaj, byli tam, a teraz jesteśmy w środku. Jesteśmy w dobrym miejscu “. McGregor dodał, że jego niechęć do koncertu reklamowego w kwietniu miała wpływ na śmierć myśliwca MMA Joao Carvalho podczas walki w Irlandii.Śmierć Carvalho przyszła tydzień przed jego tweetem na emeryturę i McGregor powiedział, że jego śmierć dotknęła go.

“Miałem fucking dziennikarzy pukających drzwi mojej matki, wiesz co mam na myśli?” McGregor powiedział. “To nie to, co podpisałem – ludzie mają pukanie do drzwi mojej matki, mówiąc o śmierci dziecka. To nie miło, że dziecko takie umiera. To ci coś robi. Od tamtej pory odbył się show po pokazie, który został odwołany w Irlandii. To pieprzone, że to część, a ja nie chciałem go przywrócić i umieścić to na skalę publiczną.

“W końcu to nie chciałem być włożony przed aparatem i do tańca.W wywiadzie dla ESPN McGregor odrzucił plotki o walce z emerytowanym legendarnym bokserskim Floydem Mayweatherem, mówiąc, że suma była pod nim.

“Słyszę [Mayweather] rozmawiając. Wyciek wyszedł, to on wycieknął plotkę i powiedział, że dostaje 100 milionów dolarów i dostaję 7 milionów dolarów – to jest wypłaty dla mnie. Nie biorę cięć kosztów. Myślałem, że bokserskie były tam, gdzie pieniądze były. 7 milionów dolarów jest absolutnie śmieszne. Mówi 100 milionów dolarów – mówię również o 100 milionów dolarów – powiedział McGregor. “Mam 27 lat i jestem w połowie drogi w kontrakcie o wartości 100 milionów dolarów. W wieku 27 lat Floyd Mayweather był na undercard Oscar De La Hoya.

“Kto nie chce zdobywać obydwóch światów? On już się starzeje. On mnie potrzebuje, nie potrzebuję go. Kto inny może walczyć? “