Courtois: Chcę rozważyć wszystkie opcje

Thibaut Courtois Chelsea ma kontrakt do końca następnego sezonu i Blues fani będą musieli poczekać kilka tygodni na podjęcie decyzji w sprawie tego, czy belgijski bramkarz będzie kontynuować swoją misję w Londynie. W grze jest więcej wariantów, w tym możliwy powrót do Hiszpanii …

25 lat-letni bramkarz wcześniej zwiedził trzy lata w Atletico Madryt, a jego usługi są zainteresowani takimi jak konkurencyjnej Real. Biały Balet może pomóc w sytuacji bramkarz i nostalgia za dwoje dzieci, z którymi jego byłą dziewczyną mieszka w Madrycie.

„Moja osobista sytuacja nigdy nie było łatwe Wiedziałem (byłą dziewczyną) zwróci się do Madrytu, co jego wpływ miał zbyt Moje dzieci uwielbiają, a jeśli brakuje i coś myślisz -.. I nie powinno być w najbliższych latach, aby wrócić do Hiszpanii? Dlatego chcę poświęcić trochę czasu na przemyślenie, zanim zdecyduję się przedłużyć umowę “, powiedział belgijski przedstawiciel.

Courtois niedawno przełożone negocjacji w sprawie nowej umowy i według mediów powinno być głównym powodem, dla finansów – opiekun informacje wymagane przez tygodniową pensją 200.000 funtów.

„Media zawsze mówi o pieniądze. Nie przeczę, że i one odgrywać pewną rolę, ale pasują do siebie ma wszystko. Jestem tutaj szczęśliwy, szczęśliwy w tym klubie gram i kocham Londyn. Moja osobista sytuacja denerwuje mnie bardziej, ale Chelsea będzie bardzo dobrze czuć. nie widzę, dlaczego nie podpisze nowy kontrakt, po prostu chcę, aby rozważyć wszystkie opcje. Wszystko musi mieć rację. to nie jest właściwy czas dla podejmowania pochopnych decyzji, dla Chelsea, nawet dla mnie. W ciągu kilku miesięcy możemy usiąść do jednego “Rozwiążemy wszystko przed końcem sezonu” – powiedział Courtois.