Crystal Palace – Liverpool FC

Jak grać Liverpool w sobotę wieczorem chowa gleby niepopularne przeciwnika do Selhurst Park. Crystal Palace w tym roku pokazuje średnią wydajność, to nic dziwnego, że jest w dolnej połowie tabeli. Odwrotnie, Liverpool przegrał tylko raz w tym roku i posiada naładowany końcówki tabeli.

Jürgen Klopp pracy w Liverpoolu w tym sezonie zaczyna wykazywać trudne i wydaje się, że The Reds wrócić na szczyt angielskiej. Zespół z Anfield w lidze ostatnia pokonał West Bromwich i następnie potwierdzone jego forma, w Pucharze Ligi, zmieniony raport wykluczyć równie ambitny Tottenham.

Na czele tabeli Premier League w tej chwili znajdują się trzy zespoły z taką samą liczbą punktów, tylko jeden punkt wówczas jest Chelsea z Tottenhamem. “To daje Anglii wiele cech. Ale oni też muszą być w Hiszpanii jest bardzo napięty. Jednak w ostatnich sezonach to było (Premier League) są często bardzo napięty. Musimy sobie z tym poradzić, po prostu trzeba zbierać punkty i skoncentrować się na siebie” Klopp ostrzega.

Były trener Dortmund w sobotę zabraknie środkowy obrońca Mamadou Sakho jest niepewna po rozpoczęciu sezonu lewy obrońca James Milner, którego tydzień zstąpił z grypą. Z drugiej strony, po odbyciu jest dostępny Jordan Henderson. Eagles po urazie powrotem klucz obrońca Scott Dann, a wręcz przeciwnie, z powodu problemów z mięśniem łydki może przegapić Jason Puncheon.

Ciekawostką jest, że w ciągu ostatnich czterech pojedynkach konkurencji między tymi rywalami zawsze wygrywa zespół odwiedza. W poprzednich spotkaniach dziewięć ligowych ponadto Crystal Palace Liverpool zdobył gola każdy. Alan Pardew będzie jego podopieczni mieli jednak większy nacisk na defensywie, nie mogąc utrzymać czyste konto mamy czternaście razy z rzędu. “Jest to kluczowy wskaźnik dla każdego menedżera. Musimy skoncentrować się bardziej” Pardew wie doświadczony.