Czy Gronkowscy czy Currys zastąpią rodzinę sportową Mannings w Ameryce?

Mimo to, że Broncos tymczasowo poprawiali swój otwór QB z Sanchezem i miał nadzieję na długotrwałe połączenie z Lynchem, duża i ważna pustka pozostanie z naciskiem rozciągającym się daleko poza Denver: kto jest obecnie panującą na arenie amerykańskiej mocą rodziny ? Facebook Twitter Pinterest

Rodzina Manning stała w amerykańskim świecie sportowym, odkąd Eli dołączył do Peytona w NFL, lądując w stolicy mediów na świecie w Nowym Jorku, w drodze San Diego. Ich pół-regularne rozgrywki, nazywane Manning Bowls, były mocno promowane i obserwowane na wysokim poziomie przez króla Archie i królową Olivię. Bracia pojawili się razem w reklamie, lizując Oreos i rapując o piłce nożnej w telefonie. Wygrały cztery Super Bowls połączone, każde ukończenie kasku i “Omaha” dodające do rodzinnego opowieści.Ale wraz z Peytonem zniknął z Favreiana, Mannings nie jest już aktywną rodziną piłkarską. Eli zawsze wydawał się najbardziej Fredo z Mannings i nie zdołałby utrzymać swojej duszności nad tytułem, nawet jeśli był to możliwe. Statek partyzancki Roba Gronkowskiego: booze napędzany koszmarem lub unifikatorem NFL? | DJ Gallo Czytaj więcej

Kibice, którzy uwielbiali opowieści o bitwach na podwórku i rozmowach na tablicach Dziękczynienia, będą musieli znaleźć nową rodzinę. Ale kto? Facebook Twitter Pinterest

Siostry Williams zdecydowanie dominowały w tenisa, zdobywając pierwsze Grand Slam w 1999 roku (francuskie pary Open), a ostatnim ważnym tytułem, pochodzącym z Sereny (single kobiet Wimbledon) Lipiec 2015. Ale Wenus wyraźnie likwiduje swoją karierę, podczas gdy Serena może mieć tylko kilka lat na samej górze.Potrzebujemy naszej następnej rodziny sportowej, aby mieć pewną siłę.

Zespół drużyny Peyton Manning (drużyny defensywnej drużyny), uderzył w Super Bowl 50 pochodzi z własnej rodziny piłkarskiej. Cam Newton jest prawdopodobnie również najbardziej rynkowym graczem NFL w świecie post-Manning. Jego ojciec, Cecil Newton Sr, dokonał dwóch obozów treningowych NFL, a starszy brat, Cecil Jr, był liderem NFL. Ale od 2012 roku wyjechał z NFL, a młodszy brat Cam, liceum QB, który jest plotkarzem, jest doskonałym dabberem, jest niewystarczającym strzałem NFL. Rodzina Newtona nie jest naszym zastępcą.

Długoletnia kariera Peytona, Bill Belichick, który również służył jako torba do przebijania przez Eli’ego – ma sprawę dla jego rodziny dzięki ciągłej promocji swojego syna Steve’a na szeregi trenerskie Patriotów.Podczas gdy trener 29 letniego trenera zadzwonił do swojego ojca “swojego idola”, niewielu fanów NFL uwielbia trenerów do tego stopnia. Oni płacą, aby zobaczyć piłkarzy, a nie trenerów, bez względu na to, jak geniusz czy diaboliczni mężczyźni na uboczu w bluzie mogą być. Z tego powodu trenerzy nie mogą być panującą na arenie sportowej. Oznacza to, że Rob i Rex Ryan są również na miejscu. To i fakt, że walczą o produkcję 500 zespołów. Ale wiedz, że status Belichicks i Ryans może zmienić się, jeśli Donald Trump ustanawia je jako Oficjalne Rodziny Sportowe przez dyktaturę prezydencką.

Do tego czasu, być może miejsce do obejrzenia znajduje się w gigantach najbardziej dominującego gracza w dzisiejszej dyscyplinie sportowej: Steph Curry.Dell Curry naśladuje rolę Archie Manning jako patriarchy z szanowaną karierą, podczas gdy Steph ma pikselowe numery Peytona osiągnięte dzięki dokładności celnej. Ale gdy Eli grał drugą skrzypcową swojego wielkiego brata, Seth Curry jest wciąż w szufladce od Stephena w krzesełku. Po dobrej karierze w Duke, program kolegium o wiele lepszy niż Steph’s Davidson College, Seth walczył o trzymanie się NBA, grając w 44 gry na cztery koncesje w trzech sezonach. Pierwsza Rodzina sportów nie może spędzać czasu w D-League. Eli Manning wyrzucił swój udział w brzydkich interwencjach, ale nigdy w grze CFL.

Współpracownik Steph Curry, Klay Thompson, ma podobną historię.Jego ojciec Mychal Thompson grał 12 sezonów w NBA w latach 1978-1991 i wyprodukował NBA All-Star w Klay oraz czwarty Outyer Trayce Thompson w czwartym kwartale. Imponujące, pewne. Ale druga opcja w zespole NBA i zapasowym odtwarzaczu baseballu nie ma dość gravitas rodziny Manning, amerykańskiej marki sportowej.

Prawdopodobnie rywalem Curry i Thompson jest Oklahoma City Thunder, a oni szczycą się centrum Steven Adams, brat Nowej Zelandii strzelił Valerie Adams, dwukrotny mistrz olimpijski i czterokrotny mistrz świata. To wspaniała komedia brata-siostra, ale szukamy nazwy rodziny amerykańskich sportów. Kiwis są zdyskwalifikowani.

Ten sam problem występuje w hokeja na lodzie.Bracia Sedin to Szwedzi, a bracia Staal, Jamie, Jordie Benn, Luke i Brayden Schenn wszyscy grad z Kanady. Columbus Blue Jackets pozostawił wicemistrz Nick Foligno grał w Stanach Zjednoczonych w międzynarodowych konkursach, ale jego młodszy brat Marcus gra w Kanadzie. Wybierz stronę, Folignos.

Wygląda na to, że Mannings nie jest przygotowany do pierwszej rodziny sportu. Ale wtedy uderza cię, jak klaps do klatki piersiowej z twojego bez broszki: Gronkowskiego. Tak, rodzina Gronk. Z Buffalo Bills projektem Glenna Gronkowskiego w zeszłorocznym projekcie, Rob po raz pierwszy od 2010 roku dołączył do grona Gronk w NFL, kiedy Dan i Chris pozostali w lidze. A gdy ojciec Gronk nigdy nie grał w NFL, jak Archie Manning, Archie nigdy nie zdjął koszuli i wyginał się na czerwonym dywanie.Nazywamy to nawet.

Gronki są rodziną sportową dla dzisiejszej Ameryki. Nie mogą wydawać się szczególnie jasne. Mogą nie być zainteresowani zawiłościami nauki. Mogą troszczyć się o coś innego poza futbol, ​​seks i imprezy. Ale pod koniec dnia Gronki narzucają swą wolę przeciwnikom i bawią się.

era Manning się skończyła. To jest Wiek Gronkowskiego. Pij odpowiedzialnie.