Deportivo La Coruña – SD Eibar 2:1

Deportivo wszedł nowy rok zwycięsko. Na krajowym Riazor okazało się niekorzystne zmiany i przerastają Eibar 2: 1 cele Mosquera Lucase.V 55.minutě wysłane Eibar prowadzić Ramis.

Niegdyś słynna La Coruna wolałby w tym sezonie i aby uniknąć walk psów ratowniczych w pierwszej rundzie, aby zrobić to jak najlepiej. W meczu przeciwko Eibar Mimo przegranej w drugiej połowie, ale w końcu udało jej się zwrócić wynik. Pierwszy mecz zadbał zamieszanie Bruno Gama, który jego ucieczki właściwie zespawany bramkarzy riesga. Niemniej jednak, aktywność krajowego ustąpił i pół godziny oglądania publiczności raczej nudną grę. Tylko w 34.minutě odzwierciedlenie standardce po wypaleniu wiele niedokładnych Lucas. Eibar skupia się bardziej na defensywie, a należy zauważyć, że zakład będzie wypłacone pierwsze czterdzieści pięć minut.

Zwłaszcza, gdy goście na początku drugiej połowy bramkę wskroś. W innym dalekiego zasięgu 52.minutě dmuchać Bébého trudności zatrzymujące Lux, ale tylko trzy minuty później doprowadziły Eibar. Bebe znaleźć kącik na przednim słupku Iván Ramis, który czyszczone piłkę głową do siatki! Na skoku było w domu, trener od razu postanowił ożywić przemian gier. Na planie był Florin Andone. Ale to nie trwało długo. Jeszcze Deportivo wyrównane, a także ze standardowej sytuacji. Lucas znalazł piękny zakręt Pedro Mosquera, którzy przegapili mały countermovement piłkę do bramki – 1: 1

Wydawało się, że oba zespoły dokonana na początku sezonu po punkcie, podczas gdy w rzeczywistości, pięć minut przed meczem wykonany rzut karny dla przeciwnika Davida Junco. Niewykorzystany sfaulował Lucas a sam strzał w countermovement ofiary dał riesga ma szans! Depor więc wyciągnął lidera na boku i ostatecznie pokonać Eibar 2: 1