Jak Roma przygotowuje się na dzień, w którym Francesco Totti opuszcza klub?

Rok 2015 okazał się ostateczny dla zespołów, których sukcesy od dawna są powiązane z poszczególnymi ikonami. Rozbudowane satyny Totti urzeczywistniały Romów w pokoleniu, podobnie jak waleczna waleczność Gerrarda dla Liverpoola i skomplikowanego przebiegu dla Xavi w Barcelonie.

Odrzucając kluby, które uwielbiały jako chłopców i reprezentowały, ci trzej gracze – A jednocześnie zupełnie inaczej w stylu i poza boiskiem – nieuchronnie zobowiązali się do tego, aby stawiać swoje kluby dokładnie tym samym pytaniem: co by im zrobili?

Barcelona była aktywna w znalezieniu rozwiązania ostatecznego wyjścia Xavi z Do końca tego sezonu, stopniowo wycofując się z legendarnego metronomu wśrodku na korzyść Iwana Rakitza i zmieniając ich styl gry.Liverpool był bardziej niezręczny w kontaktach z Gerrardem, ponieważ czas spędzony z klubem przeżywał serię rozczarowujących przypadków, ale jeśli cokolwiek, momenty sprawiły, że proces był łatwiejszy.

Roma jest jednak Wciąż Totti. Fani narodzili się, nauczył się lub nauczył miłości do Rzymu, dorastając doświadczając wysokich i słabych punktów, podążając za klubem i zaczął kupować alkohol (legalnie) w czasie, gdy Totti zadebiutował.Emocjonalne powiązanie między mężczyzną a klubem jest wciąż silne, chociaż trener Giallorossi, Rudi García, musi teraz złagodzić trzymanie, że więź z wybranym zespołem, jeśli Romowie będą postępować pozytywnie.

Totti jest światowym liderem, W wieku 38 lat, a mimo to, że jego kontynuacja pojawiła się w linii startowej, jest sam w sobie dowodem na jego długowieczność, jest również wskaźnikiem sentymentalności Romowie najwyraźniej zostali uwięzieni w tym, że nie doprowadzili do starzenia się geniuszu w mniej aktywną rolę Szybciej. Z kolejnym rokiem, aby rozpocząć kontrakty, starzejący się rzymski superhero wciąż uważa, że ​​wezwano go do ratowania swojego zespołu pomimo ponurych refleksji.

Co jakiś czas zrobi coś, aby po raz kolejny uzasadnić, dlaczego został Tak wielbiony tak długo, jak jego salwada dwóch bramek przeciwko Lazio w styczniu.Jednorodzony powrócił Romę do meczu i zdobył punkt, który z dodatkową korzyścią z perspektywy czasu miał kluczowe znaczenie. Takie gry zmieniające się występy maleją. Są to wyjątki w przeciwieństwie do normy. Foursco Totti ma ostateczną opinię, po tym jak Romowie opuszczają rywali Lazio na krawędzi | Paolo Bandini Więcej

Gra była bezsensowna w tym czasie, a Roma nie udawała się twierdzić, a po frustrującym popołudniem, w którym otrzymał pierwszą rezerwację faulu, Popełnione po złapaniu w posiadaniu. To była historia jego meczu; Był niezdecydowany.Co więcej, być może jest to nadrzędny temat sezonu romskiego, w którym atakując impotencję był ich największym zmartwieniem. W zaledwie trzydziestu goli z 37 meczów w lidze, Roma jest najgorszym rekrutem w pierwszej szóstce Serie A. Tylko trzy zespoły w całej lidze wyciągnęły więcej gier, a ich brak instynktu zabójcy w trzecim trzecim rogu jest wyraźnie dominującym czynnikiem za tymi spadającymi punktami. Od kiedy upokorzony 7-1 w domu przez Bayern Monachium, Romowie po prostu wygrywali cztery razy, a żaden z tych wyścigów wykraczało poza dwa mecze.Ich nadzieje na zdobycie tytułu zostały sparaliżowane przez ich niespójność; Obfitość remisów opłaca ich szanse na utrzymanie w kontakcie z Juventusem.

W połowie sezonu Roma podjęła decyzję o podpisaniu sprytnego bramkarza słoniowego Seydou Doumbia za opłatą wynoszącą zaledwie 13 milionów funtów, aby zastąpić Wychodzący Mattia Destro. Inwestycja sugerowała, że ​​klub zaczął się bardzo potrzebować do ponownego sprawdzenia i chciał żyć pomysłem na granie z centymetrem wychodzącym i wychodzącym, co wymagałoby spadku Totti na ławkę. Facebook Twitter Pinterest Roma w Lazio. Projekt: Blair Newman

Już do tej pory Garcia zajął 4: 3, gdy Totti wykorzystał jako fałszywy dziewiąty flankowany przez dwóch skrzydlatowiczów. To rola, którą Totti objął całą karierę w Rzymie, często z wielkim powodzeniem.Chociaż oczywiście Trequartista, Totti stał się czołową strzelaniną napastowania Romów pod kierownictwem Luciano Spalletti.

W słynnym systemie 4-6-0 Spalletti dano mu swobodę działania pomiędzy pionkiem opozycji a obroną. Powodowało to trudności w przeciwstawianiu się centrom-plecach, którzy nie wiedzieli, gdzie powinny być i kim powinni być oznakowani. Tymczasem Totti jest o wiele łatwiej się z nim pogłębić, a wynikający z tego brak penetracji Romów może sprawić, że w latem poszukują innego systemu.

W poniedziałek Romowie grali z naciskiem na kontratak, który pojawił się Jako niespodzianka zważywszy, że przez dłuższy czas byli zespołem nastawionym na posiadanie. Siedzieli głęboko w obronie i spoglądali na atak z prędkością na boki.Rzecz jasna to nie pasowało do Tottiego, który wyciął izolowaną postać, która nie zdołała nadążyć za szybkimi przejściami z obrony do ataku. Gdy skrzydłowe, Juan Iturbe i Alessandro Florenzi, wybuchnęły do ​​przodu i szukały opcji, ich kapitan rzadko był w zasięgu wzroku.

Niemniej jednak Romowie posiadali zaledwie 37% posiadania i nadal wygrali. Sposób, w jaki grają w tym meczu, może być jednorazowym lub może wskazywać na dłuższą zmianę stylu. Jeśli tak, Roma nie byłaby jedynym zespołem, który wyrzeknie się piłki, aby zyskać większą skuteczność w tym sezonie, jak jedno spojrzenie na Arsenal może potwierdzić. Przejście na bardziej ortodoksyjną wersję 4-3-3 – z centymetrem zamiast Tottiego jako fałszywym dziewiątą – może zapewnić dodatkowe kontrakty na kontrataki. Być może właśnie tam García musi pójść dalej, jeśli jego drużyna będzie rywalizować z Juventusem w przyszłości.Jeśli coś może sprzedać ten pomysł, to powinien wygrać ważny derby.