Janssen je vo Fenerbahçe spokojný, budúcnosť Bet365 vyrieši v lete

Druhú polovicu sezóny a následne zvažovaní ďalšej budúcnosti pred sebou má Vincent Janssen. Holandský útočník neuspel v Tottenhamu a v lete bol zapožičaný na hosťovanie do Fenerbahçe, ktoré podľa posledných správ pomýšľa na Bet365 zmenu hosťovaní v trvalý prestup …

Tottenham za Janssena v lete 2016 zaplatil Alkmaaru sedemnásť miliónov libier a táto investícia sa mu nevrátila, pretože Janssen dal v 27 ligových dueloch len dve bránky. Pred niekoľkými mesiacmi sa tak riešením stalo hosťovanie v Turecku a nemuselo by zostať len pri ňom.

“Samozrejme že ak dostanem ponuku, budem od tej chvíle Bet365 uvažovať, čo ďalej. Ale teraz je na to príliš skoro, musím sa sústrediť na prácu,” hovorí holandský útočník.

“Celú situáciu si môžeme vyhodnotiť po skončení sezóny. Pravdou však je, že si pôsobenie tu užívam, je to radosť,” naznačil, že by sa nemusel brániť trvalému prestupu do Istanbulu.

Dvadsaťtriročný útočník v Istanbule zatiaľ nastúpil k jedenástich zápasom najvyššej súťaže a na svoje konto si pripísal dva góly. Fenerbahçe je na treťom mieste tabuľky s Bet365 trojbodovým mankom na vedúci Galatasaray.

zdroj: http://bet-stavky.com