Jarryd Hayne czyni ostatni 53-osobowy skład San Francisco 49ers

Jarryd Hayne zdoła sobie sprawę z jego długiego marzy o graniu w NFL po tym, jak dawna międzynarodowa rugbowa drużyna z powodzeniem odniosła sukces w jego staraniach, aby przygotować listę San Francisco 49ers w sezonie 2015.

Trener Jim Tomsula W sobotę (niedziela AEST) dokonał ostatecznych cięć w sobotę (niedziela AEST) i, jak przewidywano, Hayne zdołała zdobyć jeden z 53 pożądanych punktów. “Jestem nad księżycem”, Hayne Jak mówi na oficjalnej stronie internetowej 49ersów. “Nie tylko obudziłem się i chciałem być graczem NFL pewnego dnia. To był długi proces z wieloma ciemnymi dniami i wiele radosnych dni.Kiedy zacznę mówić o tym, co przeszedłem, wzbudza emocje.

“Ludzie, którzy są naprawdę blisko mnie wskoczyli na pokład. Bawiliśmy się świetnie. To była cała podróż. Chciałem ryzykować i chciałem się tam wyprowadzić. Wiara bez działania jest martwa. Ta cała podróż, nigdy nie czułem się tak żyje. “Jarryd hayne (@ jarrydhayne_1) ZAWSZE DZIAŁA! Dziękuję Bogu za to, co zrobił i zrobił w tej niesamowitej podróży !!Jestem na 53 MAN ROSTER FOR THE # 49ers. 5 września 2015 r.

Podróż dawnej wyspy Eels z Parramatta do Kalifornii zdobyła wyobraźnię Australii – i przyciągnęła do Stanów Zjednoczonych niewielką uwagę, gdzie Eksperci byli pod wrażeniem bezpośredniego wpływu 27-latki z Minto, który nigdy nie grał gry na elitarnym poziomie, aż trzy tygodnie temu.

“Dokonywanie listy NFL jest znakomitym osiągnięciem , Okres “, powiedział Tomsula. “Ale oczywiście jego sytuacja jest wyjątkowa. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o jego podejściu i typie osoby, którą on jest.

“Mówisz o facecie wchodzącym w grę, której nigdy nie grał.Szanse amerykańskiego dorastającego w tej grze w NFL są astronomiczne. Teraz mówisz o facecie, który nie był wychowany w tej grze i to zrobił. To ogromne osiągnięcie i myślę, że wszyscy tak się na nią zakochują “. San Francisco 49ers (@ 49ers) Witamy na pokładzie! Hayne eksplodował w świadomości Stanów Zjednoczonych w swojej pierwszej grze przed sezonem w ubiegłym miesiącu, biegając na 53 metry po drugim uderzeniu piłki nożnej przeciwko niemu. Houston Texans.Następnie prowadził 49. runda w rundach strzeleckich i odejść od stoczni.

Kolejny atrakcyjny występ przeciwko Dallas Cowboys, któremu towarzyszył premier Australii, przed wyjazdem z Denver Broncos, Aczkolwiek znacznie bardziej niski klucz, nie zrobił nic, by zmatowić szum.

W czwartek (piątek AEST), Hayne zaokrąglił swój sezon z innym nagłówkiem, zostawiając San Diego Chargers cornerback Lowell Rose na plecach z okrutnym Ładunek ramienia, który pozostawił kolegów z Haynego na uboczu w raptures.NFL (@NFL) Oh.To tylko starsza gwiazda Rugby League @ jarrydhayne_1, obracając obrońców NFL w naleśniki. #SDvsSF http://t.co/sObSmoGhX9September 4, 2015

Hayne zakończył tę grę jako 49ers rusher prowadzący, a także chipping w dwóch łapach i trzech zwrotach punt w celu skutecznego gumowania jego kontrakt.

Jego całkowite statystyki w sezonie były nie mniej imponujące: z czterech meczów przewyższał najwyższą średnią pędzącą stocznię na całe nFL i był drugi na przeciętnym wykresie zwrotów puntów. Nie było żadnych wskazówek, jak Tomsula będzie zatrudniać Hayne w sezonie regularnym.

“On wcale nie jest produktem gotowym”, powiedział trener. “Ale typ osoby, którą on jest i podejście, które ma, jest facetem, którego tu chcemy.Powinien być uroczystością w Australii. Rozumiem wielkość i że jest ogromny “.

Chociaż Australijczycy grają w NFL, zanim Hayne stanie się pierwszą osobą, która dokona przejścia z rugby.

” Dla fanów z powrotem W domu, nie sądzę, że słowa naprawdę potrafią opisać, jak wielkie jest, aby zobaczyć, jak wiele osób mnie popiera “, powiedział Hayne. “Australia jest takim krajem sportowym i jestem bardzo dumny z tego, skąd pochodzę”.

14 września mógłby wziąć swój łuk NFL w otwarcie sezonu 49ers przeciwko Minnesota Vikings.