Jeśli nie dostać pieniędzy, więc zawinąć

Już po raz trzeci w historii piłkarzy Karvina wywalczyli sobie drogę do wielkich lig. Dla klubu piłkarskiego miasta, ale jest premier, ponieważ powstała w 2003 roku po rozpadzie oryginalnego FC Karvina. Od skromnych początków, nie jest obecny Prezes Zarządu John Wolf. Był także prezesem klubu w styczniu, ale został prezesem Banik Ostrava, więc funkcji lewej. “To trzynaście lat życia i zadowolenia wszystkich klubu i wyzwanie. Zobaczymy co najmniej rok w Karwinie klubów ekstraklasy i zobaczyć, co się dzieje “, powiedział John Wolf.

Kiedy zaczęłaś śnić sen o wielkich ligach?
Kiedy zrobić to trzynaście lat temu poszedł, zawsze marzył o procedurze. Po pierwsze, w mistrzostwach regionalnych, co dla nas było to zupełnie inny świat, a następnie w dziale, a więc to był sezon po sezonie. A teraz znów są w innym świecie. W latach 2008-2009, gdy projekt przebudowy stadionu, pojawił się pomysł, że być może w lidze po raz pierwszy. Myślałem, że po nowym stadionie, więc możemy spróbować jeszcze raz.

Co mówią w zespołach ligowych, które podróżują dalej niż do Ostrawy?
To chyba nie jest zbyt szczęśliwy, a także dlatego, że nie zawsze chciał. Ale myślę, że to dobrze, że jesteśmy trochę pomieszane. Nie mam złudzeń, że mamy grał w europejskich pucharach, ale my ugryźć. Będę bardzo szczęśliwy, jeśli jesteśmy w wielkich ligach odgrywają podrzędną rolę. Mam marzenie, że lata grał w pierwszej lidze derby Karvina na Banik Ostrava. Przynajmniej w jednym meczu, mogę być zupełnie spokojny i nie trzeba nerwowo gryząc paznokcie.

Będzie to możliwe, aby być w tej samej konkurencji dwa kluby?
Nie będę wypłacane przez kluby, ale jeśli ktoś miałby nic przeciwko temu, będę jeszcze zrobić groundsman być spokojny.

Jaka panuje w was? Radość procesu Karwinie lub smutek zejście Banik?
Raduję się w procesie, ale myśląc cały czas tak. Banik Ostrava republika musi być top club, natomiast Karvina jest klubem regionalnym, gdzie urodził się i żył. Z tej wizji, poszedłem do Banik i byłbym bardzo szczęśliwy, gdybyśmy mieli do Banik roku cieszył się proces, jak również.

Będzie w klubie Karvina kontynuować?
Nie posiada funkcji wykonawczych. W Karwinie nawet Banik. Chodzi raczej o poradę. Piłka nożna to przede wszystkim moje hobby. Kto mnie zna, i zastanawia się, i mieszka w idei, jak wiele z tych cech na pewno mają. Ale tak nie jest. Robię i robiłem to jako hobby i że chciałbym nadal to robić.

Jak pomóc miastu w jego kierownictwem jako zastępca burmistrza jesteś prvoligovému żółtodzioba? Głównym partnerem OKD jest w spadku, więc to źródło wyschło pieniędzy oczywiście.
Byłem w komendzie miasta, jednakże Rady 40 innych radnych i wiem jak to docenić, to powołuje do życia życia sportowego. Będzie nowy stadion piłki nożnej, dla których klub jest bardzo szczęśliwy, ponieważ wentylatory zapewniające komfort wzrasta. Teraz mogę powiedzieć, jak zbudować radnych i jak duże wsparcie będzie.