Kevin Pietersen pomaga Melbourne Stars w finale Big Bash League

Melbourne Stars będzie gospodarzem niedzielnego decydenta Big Bash League po tym, jak Kevin Pietersen pomógł im w końcu pozbyć się półfinałowych flopów. Gwiazdy nagrodziły w piątek wieczorem zwycięstwo nad Perth w MCG w piątek w nocy, przy czym trwa 140, a pozostałe 11 dostaw.

Seria ta została zakwalifikowana do finału we wszystkich czterech poprzednich edycjach BBL, Tylko stracić wszystkie cztery z półfinału. Daniel Worrall dał im nadzieję na zakończenie tej smugi, zdobywając figury 3-25 w celu ograniczenia Scorcherów do sumy 139-7.Khawaja ton pomaga Sydney Thunder osiągnąć Big Bash League final Czytaj więcej

Następnie doświadczenie Z Pietersenem.Jego skład 62 wyrzucił 36 piłek i zapewnił, że jego strona wróci do MCG w niedzielę na finał w domu przeciwko Sydney Thunder. “To było ogromnie satysfakcjonujące”, powiedział Pietersen po nazwie człowieka meczu. “Poszedłem z zamiarem…i wygrać grę dla zespołu. Na szczęście zerwało się. Zawsze miło jest grać w wielkich meczach. “Adam Voges, który strzelił 52 z 40 uderzeń w słynnym uderzeniu kapitana, oddał hołd Pietersenowi. “Nie byliśmy w stanie go zatrzymać, a on ostatecznie się różnił”, powiedział Voges. “Przyszedł w dość wysokim ciśnieniu. Bardzo dobrze spisywaliśmy się w tych pierwszych czterech rzutach i po prostu przeskoczył tempo meczu.To, co robią dobrzy gracze “. Tłum z 30.174 mógł się obawiać powtórzenia przeszłych niepowodzeń po tym, jak Gwiazdy, które osiągnęły ośmioro, przebiegały przez trzy otwory. Jeśli tak, to stłumił je 69. stoisko z Pietersen i Marcus Stoinis. Brad Hogg schwytał Stoinisa lbw w dwunastym, ale w tym momencie równanie zwycięstwa Starsów wyniosło 58 wyczerpało 51 piłek.

Pietersen podniósł się znowu – werbalnie i fizycznie. 35-latek zamienił się z Anglikiem Davidem Willeyem, który miał pękniętego 12, który wylądował poza trzecią stroną pacemu Perth.Pietersen skończył z szarpnięciem sześć – jednego z czterech w meczu – aby opuścić gwiazdy goni 30 biegnie od ostatnich pięciu rzutów.

Dalsze mocne ciosy podążały za Pietersenem, zanim bezpodstawne zwolnienie okazało się niemożliwe Zakończyć pukanie. Wpadł po nogach, po tym jak rzucił się na Joela Parisa. Ma to niewielkie znaczenie, gdy Peter Handscomb podbijał zwycięskie rundy, gdy on i Hussey przeszli przez jeden.

Perth, który złożył zamówienie na trzeci tytuł BBL został wysłany przez kapitana Stars’a Hussey’a. Worrall odrzucił Marcusa Harrisa i Michaela Carberry’a w trzypolejnym zaklęcie, które kosztowało tylko 13 tras.Weterani Voges i Michael Klinger umacniali Scorcherów z 79-osobowym partnerstwem. Zwolnienie Klingera na 44 spowodowało załamanie 3-7, które spowodowało, że goście mieli nadzieję na łączną liczbę 150. “Chcemy tam być znowu w niedzielę, ale niestety nie jesteśmy”, powiedział Voges.