Kometa – Sparta 4: 3 po dogrywce. Brno blisko procesu, postanowił Haščák

Hokej Kometa Brno pokonał w trzecim ćwierćfinale fazie playoff Extraliga na lodzie domu Sparta 4: 3 po dogrywce, prowadzić serię 3: 0 i zdobył punkty meczu toczenia. Wynik postanowił po 44 sekundach przedłużacza Marcel Haščák. Podobnie jak w pierwszych dwóch meczach i zdobył tym razem Sparta w pierwszym okresie ołowiu, w końcu, ale nie na tyle, aby sprostać presji przeciwnika.Seria kontynuuje w sobotę od 17:00 czwartym meczu znów w Brnie

raport Komety powrócił Uzdrowienie kapitanem Cermak i po jednozápasové zerwaniu również Vincour, gdy niespodziewanie odpadła zespołu Martin erat. Trener Sparta Kalous shoveled z wyjątkiem pierwszego ataku, pozostały trzy serie, a zamiast Kudrna pierwszy raz w sposobności playoff HLAVÁČ.

W naturze wprowadzenie Sparta zaskoczeni gwałtownością i agresywności komety w indywidualnych pojedynkach.Po drugie mecz zakończył się w zastępstwie napastnik Kanu, który po uderzeniu w poduszkę rannych rękę.

Sparta dostał pod dużym ciśnieniem, które zdobyła w ciągu zaledwie 48 sekund do przodu dvougólový. Już w drugiej minucie otworzył wynik Uher, a następnie pokonał Čiliaka Gern.

Twarda gra na skraju zasad, ale Sparta cierpiał częstych wyłączeń i konkurentów oferuje dwa Power Play pięciu do trzech w długości 31 i 47 sekund. Drugą zaletą numeryczna Comet zaletą przy Vincourová strzału ugięta bramkarz Pöpperl Haščák.

szyku Sparta, ale kontynuował atak i wykorzystać na pierwszym power play.Gdy wyłączeniem goście Zaťoviče starannie zdemontowane obrony gospodarzy w 11 minucie Crow dodał trzeci cel mieszkańców stolicy.

Z początkowego szoku Comet się w górę w drugim okresie, który miał inicjatywę. Droga porównać wyniki rozpoczął się w 24. minucie znalazł Krejčík że Zohornově po trafił górnym rogu bramki Sparty. W 25. minucie Necas nie odwrócił rzut karny.

Comet dokręcone grę, dyktując tempo i otrzymał częściej do mety. Po 35 minutach, kiedy wygrał PowerPlay Vincour w rogu i po łyżwach płytę lodowisko Kvapilová wolny wstęp Gruszka uregulowane.Szybka wygrana hokej Sparta oparła się na kontrataki, ale w końcu ci poradził sobie z mija Čiliakem.

W burzliwym tle komety i starał się w trzecim okresie ofensywnej gry, wszystkie strzały, ale udało się złapać bramkarz Pöpperl. Sparta dostał się ciśnienie w dwóch sztukach mocy, ale w końcu był pojęcia.

finał dramatu spadła po zaledwie 44 sekundach nadgodziny. Gdy znaleziono Komety kontratak Vojtech Nemec swoją przepustkę Haščák że prostřelil Pöpperle.

Strona główna 06:38. Haščák, 23:07. J. Krejčík, 34:16. Gruszka, 60:44. Haščák

Goście 01:56. Uher, 02:42. Gern, 10:37.P. Kruk

Raporty

Strona główna Čiliak (Vejmelka) – J. Krejčík, O. Nemec, Kováčik, gulasz, Bartejs, Malec, F. król – M. Kvapil, Gruszka, H. Zohorna – Zaťovič, V. niemiecki, Haščák – Káňa J. Necas, Mallet – Dočekal, Cermak, Vincour -. Vondráček

Goście Pöpperl (F. Novotny) – Mikus, PISKÁČEK Švrček, Gern, Barinka, Eminger, Jandus – J. Hlinka, P. kruk, Řepík – Buchtele HLAVÁČ, Forman – Kumstát, Pech, Ihnačák – Klimek, Cingel, Węgry .