Liverpool musi rozważyć hazard z Jordanem Hendersonem przeciwko Arsenale

Jordania Henderson powiedział, że Liverpool musi zrównoważyć znaczenie poniedziałkowej wizyty w Arsenalu przed ryzykiem, że brakowało mu kilku meczów z powodu kontuzji stopy, która w swoich wątpliwościach na Emirates Stadium była wątpliwa.

Liverpool Kapitan został zmuszony z poniedziałkowej wygranej z Bournemouth z problemem w pięty i przyznaje, że nie ma pewności co do rozmiarów kontuzji i czy będzie w stanie zmierzyć się z Arsène Wenger. 25-latek jest codziennie oceniany, a decyzja o jego kondycji nie może być podjęta do momentu meczu. Premier League uważa, że ​​celem Bentleya dla Liverpoolu nie powinno być Czytaj więcej

Wyjaśnił: “Przez kilka miesięcy bolało mnie w obu stóp, ale nic nie było zbyt duże.Wtedy w ciągu ostatnich 10-15 minut przed Stokeem czułem się źle i nie mogłem naprawdę umieścić na wadze na to. Po raz pierwszy czułam to i nie mogłem trenować na następny tydzień, ale udało mi się zagrać w meczu z Bournemouth, ale w drugiej połowie miałem problem z znoszeniem ciężaru i po 40 minutach Henderson nie zrezygnował z nadziei na prowadzenie Liverpoolu przeciwko Arsenale, ale przyznaje, że ryzykownie spędza kilka tygodni na uboczu, jeśli powinien zaostrzyć kontuzje.

Pomocnik dodał: “To jest problem. Jeśli zagram, jakie jest ryzyko i jak długo będę mógł być potencjalnie, jeśli coś zrobię w grze?

“Jest wiele czynników, które menedżer i zespół medyczny muszą podjąć decyzję.Po prostu chcę grać w poniedziałek z nadzieją, ale jeśli nie będę w stanie zmęczyć się jak najszybciej.

“Osiągnąłem się w ciągu ostatnich kilku dni, ale nie wiem, co to będzie być jak w poniedziałek. Mam nadzieję, że trochę się uspokoi. Po prostu muszę nadal postępować zgodnie z zaleceniami fizjologicznymi, a menedżer i zespół medyczny ocenią to. “