Lokalna nadzieja Daria Gavrilova marzy o Australii

Daria Gavrilova kontynuowała swoje marzenie na lato, aby związać się z Australian Open czwartą rundą w Melbourne Park.21-letnia kula energii pokonała Francuzką Kristina Mladenovic w wieku 6-4 4-6 11-9 w piątek wieczorem, aby po raz pierwszy zagrać w drugim tygodniu Grand Slam.

Gavrilova poparła Awansowała do swojej wspaniałej, drugiej rundzie zwycięstwa nad podwójnym mistrzem Wimbledonu, Petrą Kvitovą, aby wykupić Mladenovica, 28. turniej, w spotkaniu z rollercoasterem w Hisense Arena, w którym uczestniczyło nie mniej niż 13 przerw. Milicki przystanek dla Nick Kyrgios w australijskiej przerwie Open Tomas Berdych Czytaj więcej

W niedzielę w niedzielę przyznaje się obywatelstwo Australii, a Gavrilova zagra hiszpańską siostrę dziesiąte – Carla Suarez Navarro, która zakończyła 38-letnią skazę Australii na kobiety.Młody chłopak nie był w stanie podtrzymać emocji po tym, jak wrócił fanów w sądzie przez prawie trzy godziny.

“Nic nie mam w mojej głowie. Jestem po prostu bardzo podekscytowany i chcę przytulić cały stadion – wyznała Gavrilova. “Po prostu chcę grać jeszcze raz. Chcę zagrać ponownie w niedzielę. Jestem po prostu bardzo szczęśliwy. Nie potrafię tego wyjaśnić. “

Zwycięzca Pucharu Australii w Pucharze Australii, prowadzony przez set i przerwę, odbijając się od połowy meczu, aby awansować do ostatnich 16 w dwie godziny i 51 torów.Zwycięstwo w dziedzinie przełowienia nie tylko zagwarantowało Gavrilovę 200 000 dolarów dziennie – największą cześć jej kariery fledgingowej – a także większą szansę na zdobycie kariery w rankingu top 30 na świecie.

Taki lojalny status Dał Melbourne-byłego amerykańskiego mistrza juniorów otwarte zaszczepienie grand slam po raz pierwszy przyjść French Open w maju.Ale najpierw pierwsze rzeczy, a to porażka w Suarez Navarro za pożądaną czwartą pozycję przed jej nagle kochaną fanów domowych. Po rozbiciu jej rakiety na boisko, który stracił drugi set, Gavrilova odzyskała Ascendencja w trzecim zestawie służyć do meczu na 5-4. “Właśnie rzuciłem się i naprawdę chciałem zbyt wiele”, powiedziała po rozdaniu jej dużej szansy, a następnie czekając na kolejne 10 meczów, aby móc ją zamknąć. “Próbowałem zbyt ciężko. Oczywiście służąc mu po raz drugi, chciałem to tyle samo. “

Suarez Navarro awansował do ostatniego 16, kiedy jej rosyjski przeciwnik Elizaveta Kulichkova wycofał się, kiedy wylądował w ćwierćfinale 2009 6-4 2-0 .Hiszpan pokonał Gavrilovę 7-6 (7-5) 6-4 w twardym trybunale w Tokio podczas pary poprzedniego spotkania w 2014 r.