Magiczne kolana Charliego Austin’a

W zeszłym sezonie Charlie Austin wykonał rolę Lisa Simpson jako perfekcję dla Queens Park Rangers, przekonując, że niestety nigdy nie musiał podkreślić tego, że pojawił się na scenie. Loftus Road w czerwonej sukni bez ramiączek. Ani, jak się dowiedział Fiver, kiedykolwiek pojawił się na meczach w radzieckim kloblu wojskowym, który jest tylko jednym ze sposobów, w jaki się różni od współwłaściciela West Ham, Davida Sullivana. Kolejną różnicą między parą, która pojawiła się w nocy, odnosi się do ich oszacowania wartości i dobrego samopoczucia Austin.

Jedną z quirky zwyczajów QPR w ostatnich latach było płacenie wynagrodzeń astronomicznych na kilka anatomicznych osobliwości, graczy, którzy są bezużyteczni serca, wnętrzności i kulek.A teraz powiedziano nam, nie mniej niż autorytet współzałożyciel zupełnie innego klubu – że Austin może być największym ciekawością wszystkich, według Sullivana, sugestie, że Austin przewyższał takich ludzi jak Wayne Rooney, Olivier Giroud i Romelu Lukaku w ostatniej rundzie Premier League, mimo że nie ma więzadła na kolanach!

Sullivan wyreżyserował tę plotkę podczas rozmowy z KUMB, która, chociaż wydaje się, że taka publikacja, od której była bongo kupiec zrobił fortunę, jest podcastem dla fanów West Ham.Sullivan wyjaśnił, że wcześniejsze nieszczęście West Ham ze strajkujących, takich jak Andy Carroll i Dean Ashton, wyjaśnia, dlaczego jego klub nie ścigał Austin, mimo że pilnie potrzebuje stałego bramkarza, skłania ich do ostrożności, jeśli chodzi o graczy “warunki medyczne, choć najwyraźniej nie tak ostrożne, aby powstrzymać się od publicznego omawiania stanu zdrowia zawodników bez wcześniejszej wiedzy o nich. “Brał lekarstwa w Hull kilka lat temu”, powiedział Sullivan, zanim wyruszył do głowy: “Mówią, że nie ma więzadeł w kolanie, kto wie? Aby podpisać gracza za 15 milionów funtów, jest dużym ryzykiem.Mógł przeżyć wiele lat, ale wiedząc, że mamy szczęście, że jego kolano będzie się odbywać w pierwszej grze i to koniec. “Austin nie był zadowolony z takich komentarzy, ani też z powodu długiego wyścigu QPR, który wciąż trzymają się za 15 milionów funtów za zawodnika, który w przyszłym roku nie będzie się liczył. Orzekając się “skandalicznym slurem”, Austin skierował się do Sullivan z nadzieją, że takie prattle zakończy się tak szybko, jak kampania Big Vase w West Ham. “Czuję, że nie mam innego wyboru, lecz poradzić sobie z niedokładnymi, wprowadzającymi w błąd i nieświadomymi wdzięcznością o mojej kondycji fizycznej, która została dziś podniesiona przez osobę, która nie jest prywatna w mojej osobistej historii zdrowia”, napadł na Austin. “Jest to jedna z licznych niedokładnych doniesień o moich tzw. Problemach z urazami, które zostały zrobione w lecie.Sullivan uznał, że przeprosin był w porządku – tak słusznie poproszono swojego syna, aby opublikował krótką wiadomość, wyrażającą żal z powodu nieudolności Austina, aby zrozumieć, dlaczego nie ma nic złego więzadłach.

on starał się zrobić. – Przepraszam, że pan Austin wziął mój komentarz z kontekstu – odparł Sullivan. “Jest piłkarzem, którego podziwiam. Jednak dwa lata temu nie zdał egzaminu medycznego w Hull. Po prostu mówiłem w West Ham United, byliśmy bardzo nieprzyjazni z powodu kontuzji strajkujących, wracając prosto do Dean Ashton. Więc dla nas, z naszym ograniczonym budżetem, nasz pech w stosunku do rannych strajkujących i fakt, że nie zdał egzaminu medycznego w Hull, byłby ryzykiem, którego nie możemy wziąć.Jestem jednak pewien, że wiele innych klubów miałoby inny pogląd i mam nadzieję, że gra on aż do 37 lub 38 lat, jako że jest to super zawodowiec i świetny gracz “.

Tymczasem klub Sullivan ma nadzieję dziś aby zakończyć trwałe podpisanie Alex Song, który odzyskuje od operacji kostki kostnej. KONIEC DZIEŃ Facebook Twitter Pinterest To rozrywka…zdjęcie: Grott, Vegard Wivestad / EPA

“Ma naprawdę 17 lat? Co za fcuk! “- Mats Hummels reaguje na wiadomości, że został rozdarł nowy przez wee snip chłopca Rafika Zekhniniego w pierwszej połowie meczu Big Vase przeciwko Odds BK, mecz Dortmund ostatecznie wygrał 4-3 po 3 -0, uspokajając Fivera, że ​​Niemcy Klopp-less w dalszym ciągu będą szorstką dobrą zabawą w tym sezonie.FILTER LETTERS

“Szybka wskazówka na czapkę dla Mamadou Sakho, która polegała na tym, że zarzuciła upadek z drużyny jako argument za uzyskaniem 33-procentowego wynagrodzenia. Mogę zobaczyć satysfakcjonującą karierę jako amerykański guru kariery po tym, jak skończy się potknąć się o proste przełęcze 10-yardowe i patrzy w niewłaściwy sposób, gdy krzyżują się w “- Tim.”

“Re: bacon v scampi smażyć debatę. Później lubię wziąć jedną z nich i robić bardzo tanie pub surf’n’turf przekąski. Choć wynikowy smak jest zdecydowanie skokiem od steku i homara, są to potrawy gastronomiczne, które Fiver może bez wątpienia docenić “- zdrowy McHealtherson. “Po tym, jak Manchester United ogłosił, że zakończyli swój interes w podpisaniu Pedro, czułem, że powinienem ogłosić, że kończę moje zainteresowanie ślubem Jennifer Aniston.Jest to również właściwy moment, kiedybym ogłosił, że nie chcę już brać udziału w wyborach do międzynarodowego futbolu, będę koncentrował się na moim cotygodniowym pięciokątnym kickaboutu “- Declan O’Riordan.

< p> Szanse są takie, że jeśli czytasz tę piłką piłkarską, jesteś prawie na pewno jedyna. Ale nie boisz się – jeśli chcesz poznać towarzystwo lub miłość, zarejestruj się tutaj, aby zobaczyć profile tego rodzaju erudyta, towarzyskiego i przyjaznego folku, który nigdy nie miałby normalnie marzyć, żeby się z tobą spotkać.I nie zapominaj, to nie odrzucenie, które cię zabije, to nadzieja.BITS AND BOBS

Louis van Gaal nalegał, aby porozmawiać o tiff z transferem Manchesteru United supremo Ed Woodward to rzeczy i bzdury. “Mam pojęcie, że chcesz oddzielić Ed Woodward ze mną”, płakał przed dodaniem nieprzekonawczo: “Nie sądzę, aby [fani] mieli wątpić w Ed Woodward, ponieważ udowodnił już od wielu lat, że jest prawą osobą we właściwym miejscu. “Hmmmm.

Mówiąc o United i transferach, Ronald Koeman położył ręce i kazał im nie dotykać tego, czego nie stać.W szczególności Sadio Mané.

Mo “pieniądze, mo” problemy dla Arsène Wenger, który bemoaned nieuprzejmości graczy na najwyższym poziomie dostępne w porównaniu do ilości gotówki. “To trudne, ponieważ w piłce nożnej jest więcej pieniędzy, więcej klubów o dużych zasobach i mniej dostępnych graczy” – powiedział Biggie-Smallsed, zapraszając 1 057, by się w nią zatrzymać.

Everton wygląda na to, że są ostatecznie wycofując swój zbiorowy kciuk z ich wspólnego dna na rynku transferowym, wydając 6 mln funtów na obrońcę Rivera Plate Ramiro Funes Moriego.

Federico Fazio został zapieczony i poproszony o kaszel przez personel medyczny West Brom przed jego przenieść się z Tottenhamu.Miejmy nadzieję, że nie poprosili go o uruchomienie 100 metrów w czasie krótszym niż 30 sekund, w przeciwnym razie umowa może się wyłączyć.

Pomimo jego największego wkładu późnego udawania, że ​​jest fanem, a jego koszulkę podpisał Adam Lallana, Liverpool zaoferował Mamadou Sakho nową umowę. PRZEBUDOWA LISTENCJA

Premier League dotarła do Stanów Zjednoczonych i smakuje równie dobrze, jak wszystko, co zostało owinięte w bułkę tartą, wargi Barneya Ronay’a.

Kiedy Gregg Bakowski i Jacob Steinberg nie mają swoich prawdziwych trików, pisze o 10 rzeczach, które warto zwrócić na Premier League w ten weekend.Szczęśliwie. Nie wiemy, czy Paolo Bandini ma wyznawać swoje czakramy, czy też nie spieszył się z jedzeniem w bułce, ale z całą pewnością lubi pisać wstępne premie sezonu Serie A.

“Z dużą swobodą transferu przychodzi ogromna odpowiedzialność za przeniesienie (dla Alana Pardewa i Tactics Tima), uważa Eda Aaronsa.

Louise Taylor przewiduje, że Dick Advocaat będzie robił swoje najlepsze wrażenie Frankie’ego Mermana, jeśli Sunderland będzie się zachowywał grając tak, jak mają cały sezon.

Paul Doyle wstał i wcześnie napisał jakiś guff transferowy, więc nie musiałeś.Jak Salt-N-Pepa powiedział, co za człowiek.

Pobierz je, gdy są letni: bilety nadal są dostępne w Football Weekly Live w Manchesterze 3 września, a druga data w Brighton w dniu 16 października.

Oh, a jeśli to twoja sprawa…możesz podążać za wielką stroną internetową Big Social FaceSpace.BEST WYŁĄCZONY KOŃ NAPRAWDĘ DARTY?