Młotki Charfreitag byłyby oczywiście brązu srebra z MS Tichon traci tytuł

Bratysława / DALLAS – Słowacki młotek miotacz Libor Charfreitag (35) prawdopodobnie zostanie podana do ich występu na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce w 2007 roku w Osace w Japonii dodatkowo srebrny medal. Informują gazety Sport.

Jeśli Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych ostatecznie zamknięto pozytywne znalezienie Iwana Tichona Pucharu Świata 2005 w Helsinkach jako naruszenie przepisów antydopingowych, białoruski przychodzi w złoto nie tylko w tych mistrzostwach, ale także wszystkie zdarzenia medal po ósmejw sierpniu 2005 roku, w tym złoto w Osace Mistrzostwach Świata.

dodatni wynik testu w Helsinkach w rzeczywistości jest już druga Tichoňová występek przeciwko rządom dopingowej (po raz pierwszy dostrzegł Igrzyska Olimpijskie 2004), a następnie przez całe życie oddali. Charfreitag następnie przeniósł się do MS w 2007 roku z brązu do srebra pozycji dla Słoweńców Kozmus.

Kolejnym słowackim, którzy wzięli udział w finałowym konkursie kladivárskej na Mistrzostwach Świata w Osace, Miloslav Konopka, podbicie 10 do 8. miejscu, podczas gdy powinna ona zniweczyć wyniki dalszych miotaczy Białoruski młotkowych Vadim Deviatovského.On również miał pozytywny wynik testu na Mistrzostwach Świata w 2005 roku, a także dla niego będzie to już drugie naruszenie przepisów antydopingowych

Tichon będzie musiał wrócić trzy medale z najważniejszych imprez. – Złoto mistrzostw Europy w 2006 roku w Göteborgu, World Cup 2007 w Osace, a także Brązowy medal z Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie. Devyatovskiy stracić brązowy medal z Euro 2006, 4. miejsce w Mistrzostwach Świata 2007 i srebro na Igrzyskach Olimpijskich 2008.

Charfreitag od jesieni krótkiej przerwie, kiedy święta koniec roku odwiedził dom w Trnawie, przygotowywane tradycyjnie w Dallas w Teksasie .

“preparat jest nadal bez trudności.Obecnie ma ze względów zdrowotnych nie obchodziło to, co jest chyba najważniejsze, “ powiedział rejestrator Słowacki, który nie działa w ogóle na rok 2012: & nbsp; ” Nowy sezon doczekać. Mam nadzieję, że w tym roku będzie to normalne, a nie jak poprzedni “.

Charfreitag tymczasowo zaplanowano pierwszy start w dniu 20 kwietnia w Walnut na 55. dorocznym spotkaniu Mt. SAC Przekaźniki która zdobyła 12 razy. Ostatni rok wyjście 75,01 metrów.

“zapowiada się rzucić mi szansę na koniec marca wyścigu w Dallas, ale nie wiem, czy będziemy go używać.Jeśli mimo to postanowił konkurować, wziąłbym ten wyścig, tak jak dobry trening “ powiedział sześciokrotny Słowacki Athlete of the Year.