Parrammatta Eels pod czapką NRL i wolna gra po odejściu Peatsa

Parramatta będzie mogła zagrać w punktach konkurencji NRL po odejściu hakera Nathan Peats dostał je pod pułap wynagrodzenia. NRL potwierdził w oświadczeniu w czwartek po południu, że klub był już zgodny z pułapem wynagrodzeń i będzie mógł zagrać za punkty przeciwko South Sydney w piątek wieczór. Przyszłość podbojów pod groźbą, jeśli panujący prefektury NRL nie dostaną nowego stadionu Czytaj więcej < pensy z Torresu ujawniły, że padł na miecz, aby uratować piłkarza Corey Normana z Parramatty i pozwolić klubowi na grę w NRL w punktach premiership.25-letni Peats, przydzielony jako przyszły przedstawiciel NSW, przyznał, że był rozczarowany tym, że klub szybko wyciszył z ich książek 570 000 dolarów.

egzekucja medyczna Anthony’ego Watmougha, a Ryan Morgan przeniósł się do Melbourne, wyjście z Peats ‘zapewni, że klub w piątek wieczorem zagra w South Sydney w wyprzedanym stadionie Pirtek.

Po tym, jak Watmough i Morgan zostali wymazani z książek, Eels zostali poinformowani, że nadal musieli wyczyścić więcej miejsca, aby być na tyle zgodnym i musieli wypuścić jednego ze swoich marquee graczy.Dopiero wyjście z Peats i Normana spowodowało, że dostałyby się pod czapę, a Peats stwierdził, że jest to dla niego wyraźny wybór.

“Były dwa, aby sprostać kryteriom, aby je pod czapką, więc mogliby grać na punkty – ja i Corey Norman “- powiedziała Peats w Dziewięciu Sieci. “Nie zamierzasz pozbyć się Corey’ego Normana, ponieważ jest jednym z najlepszych ósmych ósemek w tym kompie. Więc pasuję do rachunku – to jest sprawa. “

Peats powiedział, że nie chce się ruszać, ale wziął na siebie upadek za dobro klubu. “To (rozczarowujące). Nie chcesz zostawiać klubu, który chcesz pozostać.Ale pod koniec dnia czekam na nową zmianę “- powiedział Peats. “Dopóki moja rodzina i opiekę nad nim, jestem pewien, że będę dobrze bawić się na Gold Coast.”

Eels byli w stanie zaspokoić kandydata Jamiego L’Oste’a na wynagrodzenie NRL Brown, że znajdowali się pod czapką, ale zamiast nazwać zastępców, aby wejść w ich top 25 zamiast swoich zmarłych graczy. W ramach swojej kary za systematyczne oszustwo z tytułu złagodzenia kary, NRL zaproponował, aby wyeliminować klub z 12 punktów zgromadzonych w tym sezonie.

Punkty pozostaną na drabinie rywalizacji, dopóki klub nie odpowie na jego zawiadomienie o naruszeniu, z węgorzem w czwartek przyznało więcej czasu na odpowiedź.Oczekuje się, że Węgry nauczy się pełnych wyników dochodzeń w sprawie wynagrodzenia NRL w połowie czerwca.

Trener Brad Arthur ma trudne zadanie, aby zamknąć wszelkie rozerwania między grupą grającą a kierownictwem, przyznać się do uczucia “Zdewastowany” w proszeniu Peats o opuszczenie klubu. – Złamał szyję, grając w tym klubie i grał jeszcze 60 minut – powiedział Arthur. Członek zarządu węgorzy, Geoff Gerard, podziękował pracy konsultanta klubu i byłemu audytorowi Ianowi Schubertowi za zdobycie książek klubowych w kolejności i fanów za ich niezachwiane wsparcie.