Pierwsze zimowe wzmocnienie Slavia stał korkiem Luftner

Pierwsze zimowe wzmocnienie Slavia Praga stała dwudziestu dwóch środkowych obrońców Michael Luftner który udał się do Eden Teplice. Przedstawiciel w 21 lat podpisał kontrakt z innym zespołem głównej tabeli ligi kontrakt do czerwca 2020th

“To ogromny krok w mojej karierze. To dla mnie Slavia wykazało zainteresowanie, z których byłem na jednej stronie zaskoczony z drugiej strony, oczywiście, miłość. Slavia nie była jedyną ofertą miałem, ale to był jedyny klub, gdzie chciałem iść “Luftner powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej.

“Oczywiście, wiem, że to będzie trudniejsze do wykonania niż w Teplicach. Nr 100, a może 200 procent. Ale chcę, aby poprawić i Slavia to idealny klub, gdzie mogę rozwijać,” dodał.

Luftner jeszcze pokład tylko w Teplicach, a jesienią w lidze zagrał 14 spotkań i dał jeden cel. Razem ma Najwyższe saldo Konkurencja 87 występów i pięć bramek.

Dla reprezentacyjne Jednadvacítka strzelił pierwszy rozpocznie się już w 2013 roku, niedawno zakończone kwalifikacyjna Mistrzostwa Europy w 2017 roku nie brakowało minutę i przyczynił się do przejścia do mistrzostw.

“Michael, oglądaliśmy dużo czasu. Jest to nasz pierwszy i na pewno nie ostatni backup. Widzimy go jako przedstawiciel talent w 21 lat. Liga powoli kopania 100 mecze”, powiedział CEO Martin Krob Slavia.

“Chcemy tylko najlepsi gracze w Czechach więc oglądać zwłaszcza po przedstawicieli. Michael ma odpowiedni charakter i determinację, aby przenieść się do przodu”, powiedział Krob.

Wkrótce powinny one pochodzić kolejnych wzmocnień. “Osobiście uważam, że odbudowa A-team jest kompletny i nie boi się powiedzieć, że nawet gdybyśmy nedoplňovali i ma realną szansę na walkę o tytuł. Z drugiej strony, będziemy szukać sposobów szans na walkę o tytuł jeszcze wyższy”, powiedział Prezes Zarządu przedstawiciel Slavia właściciela chińskiej firmy za CEFC Jaroslav Tvrdík.

“Potrzebujemy jeszcze dwóch lub trzech doświadczonych graczy. Mogę powiedzieć, że prawie na pewno do końca roku wejdzie jeszcze dwóch graczy, które oglądaliśmy kilka miesięcy. Jednym z nich jest z Norwegii, jednego z Chorwacji,” dodał.

Slavia przedstawiła również ofertę na reprezentatywnej Liberec Jan Sykora, z których podobno dąży Pilzna i Sparta. “Złożyliśmy ofertę po jej nestupňujeme nie negocjować. Naszą ambicją jest, aby sprowadzić graczy, którzy mają podstawowy interes, by walczyć o Slavia”, powiedział Tvrdík.

Ze względu na drugie miejsce miejscowi nie zamierza osłabiać kadry podczas zimy. “Mamy jedną ofertę dla gracza, który chciałbym opisać jako klucz do podstawowej kadry. Nie chcemy go samolotem, ale jeśli jest to dobra oferta, a on chce iść w jednym przypadku jesteśmy gotowi przedyskutować to. Chcemy, 95, 97 procent graczy, aby utrzymać i jesteśmy sukces “, powiedział Tvrdík.

Może pozostawić pewne graczy, którzy wchodzą znacznie nenastupovali. Na przykład, atakujący Luke’a Železník Gino van Kessel, który nie spełnił oczekiwań najdroższych letnich wzmocnień.

“Wszyscy jesteśmy z Gina oczekiwałem więcej, choć nieco więcej czasu na dostosowanie potrzebne jeszcze wcześniej w Trenczynie. Trener mówił o swojej przyszłości. Naszym celem jest grać. Obecnie w formacji startowej nie było. Gino o tym, co chce walczyć i zobaczymy co się stanie, “powiedział Krob. “O Zeleznik wyraził zainteresowanie kilku klubów. Chcemy grać, czujemy się w nim potencjał”, dodał.