Rafael Benítez pragnie atmosfery imprezowej w St James ‘Park w 56 urodziny

To są 56 urodziny Rafaela Beníteza w sobotę i ma nadzieję, że fani Newcastle United pomogą stworzyć imprezową atmosferę do zapamiętania.

“Moja żona przychodzi do gry, więc chcę mieć pewność, że zdobyć trzy punkty, a potem, miejmy nadzieję, cieszyć się ciastem “, powiedział Benítez, który desperacko szuka swojej pierwszej wygranej od czasu zastąpienia Steve McClaren w zeszłym miesiącu. Znana opowieść w dwóch miastach doprowadziła Newcastle i Sunderland do krawędzi | Louise Taylor Czytaj więcej

Osiągnięcie inauguracyjnego zwycięstwa w byłym trenerze Liverpoolu i Realu Madryt, który będzie rzutował na Newcastle potencjalną linię ratunkową Premier League, będzie wymagać pokonania Swansea City w St James ‘Park oraz stadionu Za jego niezrównoważoną, spustoszoną drużyną, Benítez uważa, że ​​wszystko jest możliwe.

“Potrzebujemy rozpędu, musimy wygrać tę grę”, powiedział Hiszpan, który przewodził remisowi i trzy porażki od przybycia na Tyneside. “Jeśli uda nam się to zrobić, wierzę, że zobaczymy jakość tych graczy.

” Widzę, że mają jakość, która pozwala wygrać, ale to jest czas, aby się trzymać razem.Jeśli fani pozostaną w tyle za drużyną, będzie silniejszy. To nie jest czas na narzekać i obwiniać kogokolwiek.

“W tej chwili energia każdego musi naciskać na graczy, aby być dla nich pozytywnym. Każdy fan musi spróbować pomóc nam w walce o pozostanie w Premier League. Ta drużyna nie radzi sobie zbyt dobrze, ale w domu czuję, że może wygrać i jestem pewien, że każdy fan nam pomoże.

“Mamy cztery mecze domowe – [Swansea, Manchester City, Crystal Palace i Tottenham jako a także Liverpool i Aston Villa z dala] – i naprawdę ważne jest, aby mieć te cztery domowe mecze. Fani mogą zrobić różnicę.Sprawią, że gracze będą biegać jeszcze szybciej. “Newcastle United kontra Swansea City: zapowiedź meczu Czytaj więcej

Benítez poinstruował swoich graczy – obecnie drugie dno i sześć punktów za 17-letniego Norwich, aczkolwiek z grą w ręce – wykonując swoją część, schodząc z boiska z “bez żalu” na końcowy gwizdek.

“Kiedy wychodzisz z boiska, musisz być pewien, że zrobiłeś wszystko,” powiedział. “Więc nie żałuję niczego, np.” Być może mógłbym to zrobić lub pojechać innym biegiem “. To bardzo ważne.

“Kiedy jesteś pod presją, czasami nie grasz na poziomie, na którym możesz grać; kiedy jesteś na dole przez cały sezon, trudno jest utrzymać wysoki poziom zaufania. Jedyne, co możesz zagwarantować, to wysiłek i pasja.Możesz wygrać, możesz narysować, możesz przegrać, ale nie spojrzeć wstecz i pomyśleć: “Mógłbym zrobić coś więcej.”

Benítez musi poradzić sobie bez kontuzjowanego Daryla Janmaata, Holandia ma rację Z powrotem, który miał operację ręki, uszkodził przebicie ściany szatni z frustracji podczas ostatniej sobotniej porażki w Southampton i Fabricio Coloccini, ale z zadowoleniem przyjmuje Paula Dummetta i Jacka Colbacka po urazie i zawieszeniu.