SD Eibar – Espanyol Barcelona

Eibar wyciągnął swoją zwycięską passę po raz pierwszy w swojej historii osiągnęła trzy wielkie zwycięstwo ligowe z rzędu. Teraz ten “rap” Barcelona Espanyol, którzy są z północy Hiszpanii poleceń z utratą 2: 1
Po piętnastu minutach gry do domu prowadzić piękny Fluke za linią pola karnego Takashi Inui, ale teraz szybko wyrównał Joan Jordan. Pierwszy w historii celem rywal Espanyol na boisku po dwóch pełnych miesięcy, jednak wskazać zysk w końcu nie wystarczyło. Szesnaście minut przed końcem, bo Eibar dostał karę, która Borja Baston chłodno zamienił zwycięskiego gola. Klub Basków iw środku konkursu pozostaje w rywalizacji dla europejskich pucharach od szóstego Sewilla teraz skorzystał z jednego punktu.
Start na początku meczu byli lepszym zespołem w XI minutę i nie daleko od wynikiem przełomowej. Borja Baston ale po Inuiho Bet365 paszportu nie mógł wycisnąć jego strzał z trzech biegunów. Sam i Inui cztery minuty później, wziął wszystko w swoje ręce i znalazł się sam fantastyczny strzał zza pola karnego Bamboozled piłkę w górnym rogu. W dwudziestym drugim minutę, jednak został zniwelowany. Joan Jordan na krawędzi okna szybko uwalniana i przepływa przezwyciężył bramkarz Riesga. To było jego pierwsze trafienie w Primera Division.
Pod koniec połowy może wrócić do bramki, jednak nie udało się przekroczyć Lunův Baston nawet z głębi pola karnego przełożyć się na strzał i nieodebranych ponownie. Po zmianie stron i miały możliwość zburzyć spotkanie na swojej stronie i graczy Espanyol. W sześćdziesiąt czwartej minucie, ale Hernán Pérez mógł tylko rozpaczliwie złapać się za głowę, bo jego piękne długie odległości strzał zakończył plamka w słupek. Potem, gdy druga strona odrzucił szansę Sergi Enrich wylądował, wydawało się, że mecz zakończy się punkty podziału.
Jednak, to ostatecznie nie doszło ze względu na szesnaście minut Bet365 przed końcem z Javi Lopez przez sędziego we własnej winy represji polu karnym w sprawie nielegalnej Inuiho i podyktował rzut karny Borja Baston odwiedził zimną krwią dbać. Autor zwycięskiego gola w końcu doprowadziłaby ubezpieczenia Eibar, ale bramkarz gości Pau López z jego wczesnym poradil.V League Cup w Walencji, podczas toczenia, ale bieda w Primera Division kontynuuje. Ani zmiana w ławce trenerskiej przyniosły wyniki, Los Che mają impuls, o czym świadczy porażka 2: 0 z dziedziny Real Sociedad. Piłkarz meczu został napastnik domowe Jonathas, który pod koniec drugiej połowy ostro uderzył dwa razy w ciągu zaledwie czterech minut. Gary Neville, a na ich pierwszej ligi zwycięstwo wciąż czeka, i to już miał pięć rund …
Anglia trener Valencia dotychczas tylko po rozciągnięty szereg Walencji swojego poprzednika Nuno Espirito Santo i bez wygranej do tej pory i może Bet365 dokonać tylko zebrać trzy punkty, za remis. Jego zespół jest tak ponad połowa sezonu ligi dokładnie w środku tabeli na dziesiątym miejscu, ale jest to pozycja bliżej spadku (8 punktów) niż spodziewanych czwartym miejscu i kwalifikacji do Ligi Mistrzów (15 punktów). Sociedad przeciwnie, jego rywal wycofał się w niedzielę z jego XIV partycji na zaledwie trzy punkty.
Valencia wrócił do zespołu ważnym obrońcą shkodran mustafi szansę na więcej niż miesiąc został podany w sprawozdaniu również Enzo Pérez. Atak to zamiast Álvaro Negredo, który przeciwko Granadzie w Pucharze Ligi hat-tricka Abraham zasadził, zastępując dwadzieścia Santi Mina. Obie drużyny w pierwszej połowie wynik osiągnięty po przełomowej, ale zawsze zatrzymał celowanie bramce. Po pierwsze, po Martinez wytrzymał piętnaście minut po meczu, Rodrigo Moreno wkrótce po přiťuknutí Mustafiho trafił w poprzeczkę.
Po zmianie stron zgarnął inicjatywę w swoje ręce i potrzebne Bet365  chirurgii Jaumeho top Domenech dmuchać Ruben Pardo po wynik pozostał bezbramkowym remisem na stanie. Ale to właśnie bramkarz wizyty, który ostatecznie znacząco przyczynił się do porażki swojego zespołu. Martinez jest krzyż Jaume niewłaściwego vyboxovat bezpieczeństwa i czai Jonathas wysyła piłkę do siatki. Zaledwie kilka minut później addycyjne, brazylijski napastnik ponownie, gdy w połączeniu z prawem Bek Martínez strzelił ponownie, tym razem z ostrym nagłówka w długi róg. Sociedad i wygrał 2: 0.