Siostry Williams końcowe obietnice wielka walka: nie stracił ani jednego!

Melbourne – dziewiąty czas przed singli kobiecych końcowych w tych samych turniejach tenisowych Wielkiego Szlema, zwycięzca amerykańskiego Williams. Serena jest w takich meczach przeciwko jej siostra Venus STANU 6: 2, w tym zwycięstwie 7: 6 (4) 3: 6, 6: 4 tylko w Australian Open w Melbourne już w 2003. Ogólny wynik 16:11, udało się w siedmiu pozostałych osiem wzajemne starcia. Nie tylko dlatego, że jest zdecydowanym faworytem sobotniego pojedynku, który na Rod Laver Arena w stolicy Wiktorii, rozpocznie się o godzinie 9.30 czasu środkowoeuropejskiego.

“Kiedy jestem na boisku przeciwko Serena, jestem stoi moim zdaniem najlepszym zawodnikiem na torze. W tym samym czasie, nie sądzę, że jestem w tym kierunku jest znikoma. Mogę przeciwstawić dowolny warunek papieru. To nie będzie łatwe, jednak nie masz w ogóle, Serena jest super niesamowity, “powiedziała, według strony internetowej turnieju Venus, na 36 lat najstarszym finalistą Majors, ponieważ do tej pory przyszło na Wimbledonie w 1994 roku ze swoim rodakiem pochodzenia Martina Navratilova Czeskiej. Szczelina czternaście lat pomiędzy dwoma finałach na Big Four elementu o nazwie rekord. open era. Derby Rodzina jest zdecydowanie najstarszą końcowa Grand Slam w Open epoki. Williams jest suma wieku 71 lat i 351 dni w US Open w 2015 roku dał Włochów Flavia Pennetta i Roberta Vinci razem 66 lat i 58 dni.

“To jest być może najważniejszym wydarzeniem naszej karierze. Nie mogę mówić za moją siostrą, ale dla mnie na pewno. I nigdy nie tracić nadziei, że zakwestionowane obejmować nawet taki mecz. W ostatnich latach, mam zaburzenia konsekwentnie traumatyczny stres i kłopoty, a Wenus będzie dobrze i jest w stanie grać .. w odniesieniu do tego z jej choroby, kilkakrotnie zaskoczyła część strat w tym samym czasie nie mówię, jak wspaniałe jest to nie tylko, że nigdy nie idzie po wszystko przeszła, nie mogę pomóc: przed sobotę widzę to tak, że bez względu na wynik nie może stracić. ona nie jest, więc jest to świetna sytuacja, “konfiguracja Serena wytłumaczyć miejscu damskiej Tennis Association (WTA).

Choć siedmiokrotny Grand Slam mistrz Venus singli z sezonu 2003 czekają na swoich najbliższych finałach na półkuli południowej, o rok młodsza Serena zdobyła również tytuły w 2005, 2007, 2009, 2010 i 2015. W sumie ma top 22 w singlu i być Osama historyczne drugie miejsce przed Nemko Steffi Graf. Wiodąca Australian dziewczyna Margaret Smith Court (24). Serena nadal trwać w tak ważnym etapie przebiegła pomyślnie w ubiegłym roku na Wimbledonie. Venus czeka od Wimbledonu 2008 i ostateczna jest premiera międzynarodowe otwarte mistrzostwa Anglii w 2009 roku na trawie w Londynie (6: 7/3/2: 6 przeciwko siostrze). Podczas US Open w Nowym Jorku w roku 2011 zostali zdiagnozowano syndrom Choroba immunologiczna Sjögrena.

“Spełniają się nasze największe marzenie. Moja starsza siostra dla mnie przez całkowitą inspiracji. Zasadniczo, mój świat i życie. Cieszę się, że nie jest skutecznym sposobem,” powiedział Serena. Top renkingovo zbudowane zabawki, które Venus wybite na tej imprezie był rosyjski Anastasia Pavlyuchenkova, 27 w systemie. Średnica wynosi 91 siostry 53. Serena miała w drodze jednego członka Top 10, a także brytyjskiej kobiety Johann Kontová (9) w ćwierćfinale. Turniej przebiega bez wyrzekania się siebie, nawet komplet, dziewięć lat temu triumfował w następujący sposób bezbłędnie Rosji Maria Sharapova.