Sześć Narodów 2016: Irlandia nazwała niekonsekwentnego duetu w bok w obliczu Anglii

Stuart McCloskey i Josh van der Flier zadebiutują w starciach Irlandii w meczu przeciwko Anglii w Twickenham w sobotę.

Centrum McCloskey zastąpiło kontuzjowanego kolegę z drużyny Ulster Jared Payne w poniesionej w Irlandii , A dwudziestoletni Van der Flier z Leinster, począwszy od flanki z otwartą stroną. Siódemka 2016: Maro Itoje potwierdził w Anglii drugą stronę Irlandii Czytaj więcej

22-letnia blokada Connathana, Ultan Dillane, mogłaby również Sprawdź, że Test zerwał się z ławki, a Donnacha Ryan zastąpił ofiarę uderzenia Mike McCarthy w drugim rzędzie trafienia w Irlandii.

Centrum urodzone w Nowej Zelandii Payne nie zdołało pokonać problemu ze ścięgnomi udarowymi, 10-9 pokonał Francję, powodując, że trener reprezentacji Irlandii Joe Schmidt przeniósł Robbie Henshaw do 13, aby sprostać niezamkniętemu McCloskeyowi.

McCloskey i Henshaw utworzy to, co jest zdecydowanie największym partnerem w Irlandii, z 23 Letniego Ulstermana, który pod wielkim wrażeniem zrobił w Pro12 Tym razem.

Zespół Luke’a Marshalla McCloskey’a, Luke’a Marshalla, przyznał, że seniorzy z Ravenhilla pomyślili, że podczas drugiego rejsu szkoleniowego dołączyli 6ft.Teraz ma okazję umieścić marker na długoterminowym miejscu w arenie Irlandii, pod warunkiem, że potrafi opanować nerwy debaty w Twickenham.

Szybko rozwijający się flanker Leinster Van der Flier podpisał swój pierwszy W kwietniu, po zadebiutrowaniu w marcu w zeszłym roku. Irlandia ma nadzieję, że naturalny odpryski otwarty doda dodatkową nieprzerwaną przewagę wobec opakowania imponującego Anglii.

Irlandia w ciągu 16-16 lat walczy z Walia i pokonując Francję, pozostawiając szanse na Niespotykany dotąd trzeci z rzędu tytuł sześciu państw, ale już zrobiony i wyczesany.

Powrót do sprawności przypieczętowanych i mocnych rekwizytów Cian Healy i Mike Ross powinni jednak podbić dotychczasowe szumy.Healy pokonał chirurgię kolana, aby zająć miejsce na ławce, a Ross odzyskał wystarczającą ilość punktów z powodu problemów ze ścięgna stawów, aby rozpocząć mecz o dziesiątej pozycji. Zespół Irlandii ma zmierzyć się z Anglią, Twickenham, 4.50, sob. 27 lutego

R Kearney (Leinster); A Trimble (Ulster), R Henshaw (Connacht), S McCloskey (Ulster), K Earls (Munster); J Sexton (Leinster), C Murray (Munster); J McGrath (Leinster), R Najlepszy (Ulster, capt), M Ross (Leinster), D Ryan (Munster), D Toner (Leinster), CJ Stander (Munster), J van der Flier (Leinster), J Heaslip (Leinster ).