Tenisista Husárová nowa wiadomość

Bratysława. Organizatorzy turniejów tenisowych na całym świecie pragnie się wśród zwycięzców weszła graczy krajowych. Janette Husárová, co z innym byłym reprezentacji w Fed Cup Radka Zrubáková przygotowane JH Otwórz, udało nam się w drugiej próbie.Turniej w wysokości 25 tysięcy dolarów na kortach Slovan wygrał w singlu i Juríková Lenka Tvaroskova w deblu z Katarina Kachlikova. Szansa dla młodych zawodników

“Turniej był prawie doskonały scenariusz, & quot; szczęśliwie ocenić Husárová, były mistrz świata w deblu w 2002 roku (z rosyjskim Dementieva) i członek zwycięskiej drużyny w Fed Cup 2002. “Kiedy ja sam rozpoczął międzynarodową karierę, mieliśmy turniej na Słowacji. Tenisiści mają wyjechać za granicę.Teraz jest szansa dla młodych graczy, aby zebrane punkty u siebie i poprawić swoją pozycję w światowych rankingach & quot;.

Husárová kariery wygrał 24 turniejów WTA Tour w deblu, ostatni w Budapeszcie 2008. Ostatnio roku zagrała w US Open, ale starała się jako organizator 10-osobowego turnieju ITF w Pieszczany. W tym roku, dołącza do niego i 25 tysięcy w Bratysławie po karierze gra przechodzi gładko do nowej pozycji.

“Wiedziałem, że jako zabawka turnieju z jednym kątem, więc jestem na to wykazać najwyższą wydajność, & quot; Porównał 36-letniego Bratislavčanka. “Teraz jestem po drugiej stronie.Aby zebrać pieniądze na dotację nie jest mała rzecz. Szczególnie teraz, w czasach kryzysu gospodarczego, firma dwukrotnie przekręcić euro, podczas gdy ich poniesienia. Gdy szukasz sponsorów i Radka użyliśmy wielu przyjaźnie ze społeczności Tennis & quot;. Zwycięzcą trenuje Brat

Juríková zapukał na początku turnieju w czeskim Cetkovska i ostatecznego porozumienia z Włochami Giorgio 6: 2, 6: 1. Od 274th miejscu WTA przesunie się w górę 250, który jest historia maksimum. Zwycięska nagroda $ 2.940 do pomocy przy przeprowadzce do następnego turnieju za granicą.

“W domu grałem lepiej niż za granicą, przyszedł, aby zachęcić całą rodzinę.Starszy brat Peter jest moim trenerem, & quot; Powiedziała, że ​​19-letni Juríková. Prymat 25-osobowego turnieju jest do tej pory największym osiągnięciem, zanim zdobył trzy miriady. “Pod koniec chciałbym w stanie bliżej top 200, więc mam do kwalifikacji do turniejów Wielkiego Szlema. I wierzę, że w najbliższych latach będzie przebić się do pierwszej setki WTA & quot;.

Nawet Husárová chce roku przenieść swój turniej do wyższej kategorii ITF. Dopóki nie znajdzie żadnego sponsora, będzie nosił inicjały jego imienia JH Otwórz.