Terry Flanagan kończy nadzieje Derry Mathews z wygranymi punktami

Żadna ilość uczuć nie mogłaby przenosić całego weterana Liverpoolu Derry Mathews do bajkowego, długiego, długiego życia w sobotę, ale przed swoimi fanami dał światu lekki mistrz Terry Flanagan wszystkie kłopoty Mógłby poradzić sobie z 12 okrągłymi tarczami.

Nieprzerwany półpost Mancunian, o sześć lat młodszy od 32-latka Mathews, zasłużył na jego jednomyślne punkty, nawet jeśli wzbudzał w tłumie taktykę, która Nie wyglądali w miejscu, w pobliskim barze.

Sędziowie widzieli to dwiema kartami 117-110 i jedną z 115-112.Obserwator miał to znacznie bliżej: 116-114; Ale Flanagan wygrał na dobrej pozycji z silnym wykończeniem.

Nie ma wiele do zrobienia, aby spekulować, że spora liczba fanów, którzy zamienili Anfield w taką antagonistyczną dołek, kiedy Liverpool bawił się – i solidnie A Manchester United w czwartek w nocy zapłaciły pieniądze, aby być na fali.

Bogata rywalizacja między miastami trwająca ponad sto lat była wystarczającym powodem, aby większość z nich znowu spłaciła pieniądze – Nawet tych rozczarowanych nieobecnością kubańskiego mistrza, Guillermo Rigondeaux, który miał zaplanować zabawę miejscową Jazzę Dickens, ale wolał, z powodów znanych sobie, tylko pozostać w Miami.

Tłum faworyzował Mathews, mając 50. walkę; Bukmacherzy oddali swą wiarę w Flanagan, w wieku 30 lat.Zwykle nie ma takich liczb. Zwycięstwo było niewiele w pierwszej rundzie, chociaż na lewą stronę klubu znajdowały się dwa lewe strzały do ​​głowy, które mogłyby być ostrzone przez Flanagana. Dostali się w brzydkie splątanie, które wysłały obie na podłogę w drugiej, gdy Mathews zajął się konkursem, aby podzielić się punktami.

Flanagan spuścił granice legalności we wczesnych rundach i miał szczęście Z ostrzeżeniami.Mathews (szczęśliwie znany swoim fanom jako “Brudny”) okazał się godny podziwu, gdy jego przeciwnik spuścił oczy rękawiczkami, uderzył go na podłogę i zapiął go gdzieś na południe od Acapulco.

Mathews, który był W niezliczonej niezapomnianej scrapes w długiej karierze, niech jego uderzenia przelecą na piątym, a Flanagan nie podoba się.

Sędzia Phil Edwards przyniósł ich do rozmowy na początku ósmego Ale Flanagan nie zwracał uwagi i został ostrzeżony o kolejnym niskim uderzeniu, ale nie został ukarany. Kiedy po raz trzeci pocierał rękawiczki w oczy swego przeciwnika, jednak w końcu kosztował go. Mathews narzucił własną sprawiedliwość, a mimo to wygrał rundę.

Siła Flanagana zaczęła się mówić w dziewiątym i dziesiątym, gdy jego ataki stały się coraz częstsze i bardziej szkodliwe dla ciała i głowy.Podczas gdy Mathews często okazał się niebezpieczny pod koniec wielkich walk, jego liczba strajk spadła, a on walczył o znalezienie otworów.

W ciągu ostatnich trzech minut wciąż trwała wojna, ani Człowiek pewny poglądów sędziów na rzeczy. Było jednak silne zmysły, że Mathews potrzebował jednoznacznego wniosku i nie mógł go znaleźć.

Paul Butler, kiedyś mistrz świata w super-muchie i bantamie, Do ponownego poruszania się w tym rodzaju firmy.Ulubiony faworyt Ellesmere Port gonił i dzikich niezdecydowanych meksykańskich meksykańskich Sebastián Sánchez przez dziewięć rund, zanim zatrzymał się na pełnej liczbie z karabinem, który dostarczył mu wolnego, międzynarodowego pasa superbohatera WBO.

Jego następny Walka mogłaby być przeciwko innemu “meksykańskiemu” – bezbronnemu sprzedawcy biletów, Jamie Conlan, który używa tej walki, a także w stajni promocyjnej Frank Warren. Poza tym leży tytuł mistrzostw świata dla zwycięzcy.

Wcześniej Zolani Tete, który zatrzymał się Butler w ośmiu rundach rok temu, wziął siedem rund, aby zrobić podobny numer w José Santos González, który przynajmniej pokazał więcej Ambicją niż jego rodak Sánchez.