Toulouse FC – Girondins Bordeaux 4:1

Toulouse, który w ubiegłym roku gorliwie walczył o przetrwanie, wprowadzenie nowego roku mogą w żaden sposób nie skarży. Po dwóch rundach zdobył cztery punkty, podczas gdy na zewnątrz punktu uhrála z Marsylią a pierwszym meczem vypráskalo czterech bramek Bordeaux. Goście rzeczywiście opuściły całkowicie zapomnieć ostatnią przyzwoicie grał pojedynku przeciwko St. Etienne.

W derbach z Garonne w Tuluzie nie stracił w domu ze swoim przeciwnikiem od 2009 roku oraz serii nietykalność z Les ciągu Ligue 1 Girondins już rozciągnięte do siedmiu meczach z rzędu. Znaczącą postacią meczu był napastnik Martin Braithwaite, który w drugiej połowie dwie bramki ubezpieczenia gładkie zwycięstwo, a nawet prowokowany obrońca Palloise do siebie wydalona.

Minęło zaledwie trzech minut i już do domu zadowoleni z kierownictwem. Trejo grał kawałki z lewej strony bardzo dobrze, jego środek znalazł Diop brakowało jego nagłówek i bliższej pręt prostřelil vyběhnuvšího mija Priora. Innym celem może dodać 8 minut Braithwaite, ale jego próba była w stanie zablokować Pallois.

TFC nadal radośnie wbił rywala na swojej karuzeli i sześćdziesiąt sekund po opcji Braithwaiteho zaúřadoval ponownie. Ponownie, zyskał uznanie ze standardowej sytuacji, tym razem Trejo siedział jego paszport z kwadrantu rogu na głowie JULLIEN Przed i znowu nie wystarczy, aby odpowiedzieć. Bordeaux z tych dwóch szybkich bramek prostu nie otrzymał odzyskane.

Pierwsze 67 minut wykazały znacznie Braithwaite, który usprawnił wolny przez mur i strzelił tuż pod poprzeczką. Z drugiej strony, nie miał tyle szczęścia Malcom, ponieważ jego próba z rzutu wolnego tuż wybity post. Osiem minut przed końcem Pi wysłany Braithwaitho prostopadle do przodu i Priorat źle.

Čtyřbrankový przynajmniej zmniejszyć różnicę między oba zespoły zdołały w ostatnich minutach gry Thelin centrum Plašil. Jednak FCGB dużo foliowane Pojedynek nedohrál równie spokojny. Pallois grubsza dwukrotnie sfaulował Braithwaiteho pierwsze 79 minut, a następnie w trzeciej konfiguracji minut i zobaczył zupełnie niepotrzebnego czerwoną kartkę po dwie żółte.