Toulouse FC – Paris Saint-Germain 2:0

Toulouse potwierdził doskonałą formę i podbite przez PSG. Dlatego też zdecydowanie zagruntować, a cała Paryża ponownie wywołała falę krytyki.

Mimo panującego mistrza miał pierwszą połowę zasadzie wyraźnie pod kontrolą. Z wyjątkiem głowy Odson Edouarda, którego prezentowane po opuszcza boisko na Bet-at-home początku meczu. W 29 minucie Cavani postrzelony i Alban Lafont do butów piłkarskich. Cztery minuty przed końcem pierwszej połowy z Urugwaju kanonýr odchylił głowę do balonu, ale bramkarz gospodarzy ponownie nevyzrál. Tak więc, do garderoby był wynik 0: 0.

Jednak druga połowa zaczęła TFC rzeczywiście bajecznie. Serge Aurier, który byłby pod koniec pierwszej połowy wysłany gości na Bet-at-home prowadzenie, jeśli nie oszczędzając na linii bramkowej przez obrońcę Christopher JULLIEN, tuż po Bet-at-home rozpoczęciu wycofania w wapiennej Olu Toivonen. A ponieważ nie mieli już jeden żółty, po drugiej wykluczone. Kara Yann Bodiger wstał i spokojnie zdobył jako Alphonse Aréola wybrał się po Bet-at-home przeciwnej stronie bramy – 1: 0TH

PSG chce osiedlić i Angel Di Maria miał do czynienia do tej pory. Jednak po 79 minutach ponownie stadion wybuchają na podniecenie, Jimmy Durmaz wykorzystywane wahanie brutto Thiago Motta i lewą rękę na ziemi dał Bet-at-home – http://cz-bonus.com/bet-at-home/ ostateczną formę Wynik 2: 0TH Przez Bet-at-home dwadzieścia siedem, to był drugi gol Szweda sezonu i został uznany najlepszym piłkarzem meczu.

Zespół Pascal Dupraz ma siedem meczów na swoim koncie czternaście punktów i PSG dojrzał po raz pierwszy od siedmiu lat. Jednocześnie był jego siódme zwycięstwo w ostatnich ośmiu meczach domowych. Drugi przeciwko Monaco będzie w porządku obrad Bet-at-home po Bet-at-home przerwie drużyny narodowej, ale nie przed chowa TFC Caen. PSG ma trudny mecz z Girondins Bordeaux.