Unibet

Unibet bonus banerUnibet to kolejny sztandarowy bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Firma działa od wielu lat i jako jedna z pierwszych oferowała swoje usługi w języku polskim. Zresztą support j to jedna z najmocniejszych stron Unibet. Na każde zapytanie gracz otrzyma odpowiedź w naprawdę krótkim czasie w języku polskim. Tym co najbardziej interesuje nowych graczy to oczywiście bonus powitalny. W chwili obecnej Unibet przyznaje każdemu nowemu graczowi bonus powitalny w wysokości 200 PLN. Dodając fakt że nie ma żadnych ukrytych “kruczków” dotyczących obrotu bonusowymi pieniędzmi, bonus powitalny Unibet to zdecydowanie jedna z najlepszych ofert powitalnych dostępnych obecnie wśród ofert wszystkich bukmacherów.

Jednak bonus powitalny to nie jedyny bonus jaki oferuje Unibet. Po względem przyznawanych premii, promocji i bonusów to ten bukmacher to absolutny lider. W zasadzie każde większe wydarzenie sportowe wiąże się z jakimiś dodatkowymi bonusami. Albo jest to bonus w formie freebeta, albo jeśli postawimy zakład na jakiś mecz to w formie bonusu otrzymamy darmowy zakład live na to zdarzenie. Jeśli więc jesteś zainteresowany sporą ilością dodatkowej kasy na obstawianie zakładów to wybór bukmachera Unibet jest jak najbardziej zasadny.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ 200 PLN

Warto wspomnieć tez o kursach oferowanych przez Unibet. W zasadzie kursy nie odbiegają w niczym od kursów innych czołowych bukmacherów. Jest jednak kilka wyjątków przemawiających na rzecz Unibet. W kursach na mecze piłkarskich lig szwedzkich Unibet jest bezapelacyjnie najlepszy. Także w ofercie na hokej na lodzie Unibet jest zdecydowanym liderem. Żaden inny bukmacher nie ma tak wysokich kursów na mecze ligowych rozgrywek w krajach skandynawskich.

Nie można również nie wspomnieć o bardzo intuicyjnym i bogatym w ofertę panelu do zawierania zakładów “live”. Wszystko jest dobrze widoczne, bogata oferta zakładów i bardzo wiele transmisji najważniejszych meczów z bardzo wielu lig europejskich i światowych.

Zarówno wpłaty jak i wypłaty przebiegają bardzo sprawnie , a jeśli korzystamy z portfeli internetowych Skrill lub Neteller to wypłata znajdzie się na koncie dosłownie po kilkunastu minutach. Możemy więc z absolutnie czystym sumieniem polecić tego bukmachera. Firma jest pewna, pieniądze bezpieczne, oferta dobra.