Wakefield’s sezon w drodze z szorstkim zwycięstwem na winless Hull KR

Wakefield zapewnił, że historia nie powtórzyła się, jako że zajął pierwsze zwycięstwo w sezonie z 14-12 zwycięstwem w Hull KR.

Wiciokści byli przeciwnikami, gdy Rovers wygrali Super League W 2007 dzięki uprzejmości 14-9 sukcesów. Rovers wyznaczyli swój 10 sezon w górnym locie, redukując ceny biletów, aby stworzyć atmosferę podobną do tej nocy, ale to był kolejny dzień, aby zapomnieć o Robinach. Gdy obie strony szukały pierwszego zwycięstwa w 2016 r., To były Wildcats, którzy twierdzili, że dwa punkty w bardzo urazliwej sprawie.

Kieran Dixon otworzył punktację dla Rovers z sześciomiesięcznym wypróbowaniem dobrej roboty z Maurice Blair i Iain Thornley. Wakefield pozostawiono na prawym brzegu, gdy Dixon przeszedł przez bramkę.Dixon przegapił kontuzję, ale Rovers miał pierwszą przewagę w tym sezonie, 4: 0.

Ich korzyść trwa zaledwie trzy minuty, jednak gdy Wakefield odpowiedział Mickaël Simonowi, francuski atak podskakiwał mu głową W dół i przy użyciu władzy, aby uzyskać go na linii. Konwersja Liama ​​Finna dała gościom przewagę 6-4 z dziewięcioma minutami.

To była gra, którą obie strony wygrały, a to było Wakefield, który pokonał dalej w 24. minucie, kiedy Stuart Howarth ukarał Rovers za luźną obronę strzelając z łatwością. Finn sprawił, że konwersja wyglądała łatwo, mimo że wirujący wiatr powodował trudności.

Trailing 12-4, Rovers podniósł intensywność ataku i został nagrodzony, gdy Adam Walker przeszedł z bliskiej odległości w 36. minucie.Rovers, który nie zdołał wypróbować Warringtona tydzień wcześniej, zmarnował drugą szansę na dodatki przez Dixon, aby opuścić Robinsa 12-8 za tablicą wyników.

Obie strony były winne wymyślania kilku szans na Dodaj do wyniku z powodu złych decyzji na końcowych sztukach, kiedy sety osiągnęły ten poziom.

Dopiero 55 minut przed dodaniem kolejnego wyniku, który przyniósł Finn z rundy karnej, aby Wildcats prowadził do 14-8.

Ken Sio pojechał do domu po dwóch punktach Wakefield dzięki przepustce Alberta Kelly’a. Debiutantem Ryan Shaw został bramkarz, ale w ciągu ostatnich dwóch meczów Chris Chester pokonał pięć bramek.Wakefield, chroniąc smukły przewód 14-12, zarządzał grą Finna, aby uruchomić zegar.

Z takimi wczesnymi sezonami dwa ważne punkty stały się klasyczne. Ale to nie przeszkadza Wakefield, ponieważ ich pora roku i działa. Rovers mają dużo pracy do zrobienia przed st Helens w piątek wieczorem.