Wspaniałe wojowników tie 1995-96 Byków stać na krawędzi historii NBA

Złote Państwo Wojownicy osiągnęły ogromne zwycięstwo w jednym miejscu, które nie wygrały od prawie dwudziestu lat.

Teraz są one jednym zwycięstwem od szczytu Michaela Jordana i 1995-1996 w Chicago Bulls.Nike niezdarna strata Curry’ego do zbroi może mieć olbrzymie efekty Czytaj więcej

“Możemy dostać się do 73” – mówi Draymond Green. “To ważne dla mnie z lat 72.”

Mistrzowie defensywni kończą sezon w domu z Memphis środową nocą. “Oczywiście jesteśmy w tej chwili, Ciesząc się z jazdy “, powiedział Curry. “Celem jest zdobycie mistrzostw. To jest cel. Ale stawiamy się w doskonałej pozycji, aby zakończyć sezon z wygranej i zrobić coś, czego nie zrobił zespół w historii.To niesamowite osiągnięcie “.

Wojownicy zyskali 72, robiąc to, co nikt inny nie miał tego sezonu – pokonując Spurs w San Antonio.

W sezonie w domu, w tym w karierze NBA 39 bezpośrednio do tego sezonu. “Golden State” zakończył się również w San Antonio w 33 meczach z 1997 r.

“Zdecydowanie słodki, ponieważ zerwaliśmy smugę”, powiedział Klay Thompson, warriors. “To wszystko media mówiły o ostatnich latach. Trudno wygrać tutaj. To zdecydowanie było dla nas ogromne. “

San Antonio siedział Tim Duncan na odpoczynek i bez rannego Borisa Diaw. W marcu 2015 roku nie zagrał w domu. Spurs również spadł do Golden State w czwartkową noc w Oakland, 112-101.

Warriors dominowali w czwartym kwartale w sezonie 3-1.Curry kontrolował akcję w serii strajków, gdy obrońca San Antonio usiłował go wyeliminować z 3-punktowego podejścia. “Oni po prostu się eksplodowali”, powiedział Spurs David West. “Steph po prostu przejął grę. Nie byliśmy w stanie dotrzeć do niego, trzymać ciała przed sobą “.

Curry miał 20 punktów w drugiej połowie.

W tym samym sezonie zwycięstwo nad Golden State w tym sezonie , San Antonio udało się spowolnić grę. Spurs starał się dopasować do tempa Wojowników w niedzielę, co doprowadziło do napiętej i czasami nieudolnej gry.

LaMarcus Aldridge miał 24 punkty, które doprowadziły Spursa, który po raz pierwszy stracił trzy bramki pora roku.Kawhi Leonard dodał 20 punktów, ale strzelił 7 z 22, a nieustannie nękany przez Greena.

Zielony dostał techniczny ładunek bezpośrednio do Monty McCutcheon przy stoliście strzelca po tym, jak urzędnik rządził piłką Leonarda w pierwszej połowie. Z Andrew Bogut krzycząc ze stanowiska żołnierzy Warriorów, aby koledzy z drużyny złapali Greena, energiczny napastnik podążył za McCutcheon przez sąd, aby kontynuować jego argumenty. Druga technika nie została wydana.

Zielony zakończył się 11 punktami, a Thompson dodał 14 dla Golden State.